AasaPolska.pl – szybkie pożyczki online, pożyczki ratalne od 1000zł!

aasapolska

Aasa Polska jest platformą, która zajmuje się udzielaniem pożyczek na raty. Jest to firma stosunkowo nowa, bo działająca na rynku polskim od trzech lat. Pożyczki udzielane są w sposób ratalny przez internet, ale również poprzez sprzedaż tradycyjną. Jest to platforma szybka, prosta i wygodna w obsłudze.

  • Zdobądź pieniądze: 15 min.
  • Maksymalna kwota pożyczki to 5000 zł
  • Może wziąć każdy pomiędzy od 20 do 80 lat
btn-sanemt-big

AasaPolska.pl Warunki konieczne do aplikowania:

  • trzeba posiadać polskie obywatelstwo
  • trzeba mieścić się w grupie wiekowej 20-80 lat
  • oraz posiadać dowód osobisty

Jak przebiega proces ubiegania się o pożyczkę w AasaPolska?

Aby otrzymać pożyczkę, należy przede wszystkim określić kwotę oraz jej termin spłaty. Następnie wypełniamy formularz danych osobowych i innych informacji niezbędnych do identyfikacji klienta. Ostatnim krokiem jest weryfikacja. Ważnym jest, aby pamiętać, że do kwoty pożyczki doliczana jest prowizja w wysokości 10% oraz opłata administracyjna w kwocie 15 zł miesięcznie.

Firma Aasa Polska prowadzi również własny blog, który każdy klient może śledzić. Co więcej, posty na blogu nie są publikowane tylko w języku polskim, ale znajdziemy też artykuły po angielsku. Na blogu możemy znaleźć wiele cennych porad i informacji na temat finansów.

Krok

Zarejestruj się

Krok

Przelej 0,01 zł
na konto bankowe

Krok

Po kilku minutach pieniądze
będą na koncie

W celu otrzymania pożyczki, należy spełnić kilka warunków – trzeba mieszkać na stałe w Polsce, być w wieku 20 do 80 lat, otrzymywać stałe wynagrodzenie oraz posiadać konto bankowe. Oczywiście, musimy tez posiadać wiarygodność kredytową. Po udanej weryfikacji klienta, środki pojawiają się na jego koncie w następny dzień roboczy. Istnieją trzy sposoby wypłaty pożyczki – zwykły przelew na rachunek klienta, wypłata czekiem poprzez Bank Pocztowy lub szybki przelew Bluecash. Pożyczkobiorca otrzymuje wiadomość elektroniczną zawierającą rozkład spłaty zadłużenia, które spłaca się przez przelew bankowy. W razie problemów ze spłaceniem pożyczki w terminie, klient ma obowiązek jak najszybszego skontaktowania się z biurem obsługi, aby znleźć najdogodniejsze rozwiązanie.

Platforma jest dostępna dla swoich klientów 24/7. Do panelu można zalogować się zarówno poprzez konto Google+, jak i konto Facebookowe. Ciekawym udogodnieniem strny internetowej firmy jest możliwość zasięgnięcia porady obsługi poprzez okienko czatowe online.

Biuro Obsługi Klienta pracuje w godzinach 8 do 19 od poniedziałku do piątku. Z działem można skontaktować się również telefonicznie oraz drogą mailową.

 

btn-sanemt-big

Podobne usługi

Szybka pożyczka na małe kwoty w Polsce jest również dostępna na PożyczkaPlus, Extraportfel, ŁatwyKredyt, Vivus, Banknot I w innych miejscah pełną listę możesz przeczytać tutaj: “SZYBKIE POŻYCZKI” .