Banknot.pl – Odnawialna linia pożyczkowa!

banknot

Banknot jest Linią Pożyczkową jest innowacyjną formą wsparcia finansowego w nagłej potrzebie gotówki. Umową z Odnawialną Linią Pożyczkową zawiera się na 4 miesiące. Oferta ta jest odnawialna, co oznacza, że można wielokrotnie korzystać z otrzymanych pieniędzy. Klient ma ciągły dostęp do swoich środków i sam podejmuje decyzje, w jaki sposób będzie z nich korzystać. Zadłużenie zmniejsza się wraz z każdą spłatą i w tym samym czasie powiększa sumę posiadanych środków, z których możemy ponownie skorzystać w miarę potrzeb. Dzięki temu uzyskujemy elastyczność w wypłacaniu i spłacaniu środków finansowych.

  • Maksymalna kwota pożyczki od 1000 do 5000 zł
  • Może wziąć każdy pomiędzy od 18 do 70 lat
btn-sanemt-big

Banknot.pl Warunki konieczne do aplikowania:

  • trzeba posiadać polskie obywatelstwo
  • trzeba mieścić się w grupie wiekowej 18-70 lat
  • oraz posiadać dowód osobisty
  • posiadanie pozytywnej historii kredytowej

Jak przebiega proces ubiegania się o pożyczkę w Banknot?

Każdy wniosek jest rozpatrywany indywidualnie opierając się na sytuacji danego klienta. Jeżeli wniosek został rozpatrzony pomyślnie, otrzymamy środki na nasz rachunek bankowy. Od tego momentu możemy zlecać wypłatę z przyznanych środków logując się na swoje osobiste konto na stronie www.banknot.pl.
Platforma Banknot oferuje system Elastycznych Spłat – polega on na tym, że po zakończeniu Okresu Rozliczeniowego zostaje do nas wysłany wyciąg zawierający minimalną sumę do spłaty oraz jej termin spłaty. Możemy wpłacić minimum żądanej kwoty lub większą sumę, co zmniejszy nasze zadłużenie w szybszym tempie. Spłaty można dokonać przed otrzymaniem wyciągu.

Krok

Zarejestruj się

Krok

Przelej 0,01 zł
na konto bankowe

Krok

Po kilku minutach pieniądze
będą na koncie

Ważne jest, że system generuje indywidualny numer konta bankowego dla każdej pożyczki.

Jeżeli spłata się opóźnia, Banknot rozpoczyna działanie windykacyjne, przez co klient musi spłacić również dodatkowe koszty, wynikające z wysłanych upomnień oraz odsetek. W razie trudności ze spłatą zadłużenia na czas, należy pilnie skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta, które jest dostępne od poniedziałku do piątku w godzinach 9 do 18 pod numerem telefonu podanym na stronie internetowej. Poza tym można również wysłać wiadomość mailową lub wypełnić formularz kontaktowy dostępny online.

 

btn-sanemt-big

Podobne usługi

Szybka pożyczka na małe kwoty w Polsce jest również dostępna na PożyczkaPlus, Extraportfel, ŁatwyKredyt, Vivus, Zaplo I w innych miejscah pełną listę możesz przeczytać tutaj: “SZYBKIE POŻYCZKI” .