CashSport.pl – Gwarancja Najtańszej Pożyczki przez Internet!

cashsport

Cash Sport jest platformą internetową, która udziela szybkich pożyczek online.
Firma oferuje dwa typy pożyczek: pożyczki krótkoterminowe i pożyczki ratalne.
Wartość pożyczek krótkoterminowych mieście się pomiędzy 100 zł a 1000 zł, a okres jej spłaty to od 7 do 30 dni. Natomiast pożyczki ratalne dotyczą wyższych sum – od 500 zł do 2000 zł, które można rozłożyć na od 2 do 6 rat.

Pierwsze, co należy zrobić, aby otrzymać pożyczkę, jest określenie rodzaju pożyczki, a następnie jej kwoty oraz terminu spłaty na stronie startowej firmy za pomocą wirtualnych suwaków.. Po dokonaniu wyboru poniżej automatyczny kalkulator oblicza całkowitą kwotę, którą musimy spłacić – do kwoty pożyczki zostaje dodana kwota prowizji. W przypadku pożyczki ratalnej, naliczane są również odsetki i oprocentowanie. Oprócz opłat zaprezentowanych na stronie startowej nie są już naliczane żadne dodatkowe koszty.

 • Zdobądź pieniądze: 15 min.
 • Maksymalna kwota pożyczki dla nowego klienta to 500 zł
 • Maksymalna kwota pożyczki to 2000 zł
 • Może wziąć każdy pomiędzy od 21 do 65 lat
btn-sanemt-big

CashSport.pl Warunki konieczne do aplikowania:

 • trzeba posiadać polskie obywatelstwo
 • trzeba mieścić się w grupie wiekowej 21-65 lat
 • oraz posiadać dowód osobisty
 • mieć stałe zarobki
 • posiadać konto bankowe
 • posiadać polski numer telefonu komórkowego
 • posiadać adres poczty elektronicznej
 • nie widnieć na liście dłużników

Jak przebiega proces ubiegania się o pożyczkę w CashSport?

Jeżeli spełniamy wszystkie te warunki, możemy przystąpić do wypełniania wniosku online. Należy pamiętać, że jeśli staramy się o pożyczkę po raz pierwszy, nie otrzymamy więcej, niż 500 zł.
Po wypełnieniu wniosku musimy załączyć wymagane dokumenty, czyli dokument potwierdzający otrzymanie ostatniego wynagrodzenia, fakturę fv za telefon, gaz, prąd lub jakąkolwiek inną usługę oraz dowód osobisty. Są to dokumenty wymaganie przy wnioskowaniu o pierwszą pożyczkę. Jeżeli jest to nasza kolejna pożyczka, to dołączamy jedynie potwierdzenie wpłynięcia ostatniego naszego wynagrodzenia.

Krok

Zarejestruj się

Krok

Przelej 0,01 zł
na konto bankowe

Krok

Po kilku minutach pieniądze
będą na koncie

Po dokonaniu powyższych czynności nastąpi sprawdzenie i akceptację go przez platformę. Musimy też dokonać przelewu weryfikacyjnego o wysokości 1 gr. Jeżeli wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie, pożyczka znajdzie się na naszym koncie bankowym w czasie zależnym od godzin realizacji przelewów w naszym banku.

Jeżeli pierwszą pożyczkę spłacimy w terminie, możemy wnioskować o kolejną, już o wyższej kwocie. Będziemy mogli też rozłożyć ją na raty. Obecnie do końca roku 2016 trwa promocja, która gwarantuje najtańszą pożyczkę online, którą można otrzymać w 15 min.

Z Biurem Obsługi Klienta Cash Sport skontaktujemy się od poniedziałku do piątku od 9 do 17, a w soboty od 9 do 14. Natomiast wnioski o pożyczki są poddawane weryfikacji codziennie w godzinach 8 do 22.
Oprócz infolinii, dla klientów serwisu internetowego dostępny jest adres mailowy oraz formularz kontaktowy online.

 

btn-sanemt-big

Podobne usługi

Szybka pożyczka na małe kwoty w Polsce jest również dostępna na PożyczkaPlus, Extraportfel, ŁatwyKredyt, Vivus, Aasapolska, I w innych miejscah pełną listę możesz przeczytać tutaj: “SZYBKIE POŻYCZKI” .