Credit.pl – Szybka pożyczka przez Internet!

credit

Credit jest platformą, poprzez którą można aplikować o szybką pożyczkę online. Opiera się na jasnych warunkach, zakłada nieskomplikowane i mało czasochłonne przejście przez proces rejestracji. Credit przyznaje pożyczki w wysokości od 100 zł do 3000 zł na okres od 1 do 30 dni.

  • Pierwsza pożyczka za darmo!
  • Zdobądź pieniądze: 15 min.
  • Maksymalna kwota pożyczki dla nowego klienta to 800 zł
  • Maksymalna kwota pożyczki to 3000 zł
  • Może wziąć każdy pomiędzy od 20 do 65 lat
btn-sanemt-big

Credit.pl Warunki konieczne do aplikowania:

  • trzeba posiadać polskie obywatelstwo
  • trzeba mieścić się w grupie wiekowej 20-65 lat
  • oraz posiadać dowód osobisty

Jak przebiega proces ubiegania się o pożyczkę w Credit?

Wniosek o pożyczkę może być złożony przez osobę, która ma powyżej 20 lat i nie więcej niż 65 lat. Cała procedura odbywa się online, a po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku środki pojawiają się na koncie bankowym w ciągu kilku minut. Pierwszą pożyczkę uzyskuje się darmowo, czyli nie płacimy żadnych odsetek i zwracamy dokładnie taką kwotę, jaką pożyczyliśmy. Obowiązujący cennik jest dostępny na stronie internetowej, jednak promocja przestaje obowiązywać w razie nieterminowej spłaty pożyczki.
Ubiegając się o pożyczkę po raz pierwszy, musimy wypełnić krótką, ale niezbędną ankietę. Następnie potwierdzamy nasze dane i składamy właściwy wniosek o pożyczkę. Proces weryfikacji naszego konta bankowego odbywa się za pośrednictwem usługi Instanator. O decyzji zostaniemy powiadomieni wiadomością sms lub pocztą elektroniczną.
Dzień po otrzymaniu pieniędzy zostaje do nas wysłana wiadomość mailowa zawierająca harmonogram spłaty pożyczki, dzięki czemu będzie nam łatwiej dochować terminu spłaty.

Krok

Zarejestruj się

Krok

Przelej 0,01 zł
na konto bankowe

Krok

Po kilku minutach pieniądze
będą na koncie

Platforma oferuje ciekawy bonus dla swoich stałych klientów, który polega na pozyskiwaniu kolejnych pożyczkobiorców – za każdą osobę, której poleciliśmy firmę pożyczkową i która zdecydowała się skorzystać z jej oferty otrzymamy 15 zł.

Credit obsługuje wiele banków, dzięki czemu spłata kredytu nie jest problematyczna i mamy pewność, że przelane przez nas środki w krótkim czasie znajdą się na koncie bankowym firmy.

Kontakt z Działem Obsługi Klienta Credit jest możliwy we wszystkie dni tygodnia w godzinach 8 do 20. Oprócz kontaktu telefonicznego i mailowego, na stronie internetowej umieszczone jest aktywne okienko do czatu online z konsultantem, dzięki któremu możemy otrzymywać odpowiedzi na nasze pytania w przeciągu kilku minut. Wszystkie wnioski są rozpatrywane w godzinach pracy firmy.

 

btn-sanemt-big

Podobne usługi

Szybka pożyczka na małe kwoty w Polsce jest również dostępna na PożyczkaPlus, Extraportfel, ŁatwyKredyt, Vivus, Chwilowkomat I w innych miejscah pełną listę możesz przeczytać tutaj: “SZYBKIE POŻYCZKI” .