Creditstar.pl – Krótkoterminowe pożyczki do 5 000 zł szybko i wygodnie!

Creditstar

Creditstar.pl jest platformą oferującą ludziom szybkie pożyczki. Celem firmy jest udzielenie nam pomocy finansowej w jak naprostszy sposób. Udziela ona pożyczek krótkoterminowych i jest firmą stosunkowo nową na rynku marek oferujących szybkie pożyczki online, niemniej jednak cieszącą się zaufaniem i zdolnością budowania przyjaznych relacji z klientami.
Kwoty pożyczek mieszczą się pomiędzy 1500-5000 zł i są one udzielane od 5 do 30 dni. Starając się o pożyczkę po raz pierwszy nie możesz otrzymać kwoty wyższej niż 1500 zł.

  • Zdobądź pieniądze: 15 min.
  • Maksymalna kwota pożyczki dla nowego klienta to 1500 zł
  • Maksymalna kwota pożyczki to 5000 zł
  • Może wziąć każdy pomiędzy od 18 lat
btn-sanemt-big

Creditstar.pl Warunki konieczne do aplikowania:

  • trzeba posiadać polskie obywatelstwo
  • trzeba mieścić się w grupie wiekowej 18-70 lat
  • oraz posiadać dowód osobisty

Jak przebiega proces ubiegania się o pożyczkę w Creditstar?

Aby złożyć wniosek o pożyczkę musisz mieć co najmniej 18 lat oraz posiadać dokument potwierdzający twoją tożsamość, jednak nie musisz być koniecznie obywatelem Polski – cudzoziemiec posiadający kartę pobytu również ma szansę otrzymania pożyczki. Ważne jest również posiadanie wiarygodności kredytowej.
Pierwszym krokiem do otrzymania pożyczki jest rejestracja na stronie internetowej www.creditstar.pl. Po pomyślnym przejściu przez proces rejestracji możesz złożyć wniosek o określoną kwotę pożyczki.

Krok

Zarejestruj się

Krok

Przelej 0,01 zł
na konto bankowe

Krok

Po kilku minutach pieniądze
będą na koncie

Credit Star wymaga też weryfikacji tożsamości klienta, która jest przeprowadzana za pomocą przelewu bankowego w symbolicznej kwocie 1 gr na rachunek bankowy firmy. Kwalifikacja do otrzymania pożyczki nie jest jednak tak prosta, jak mogłoby się wydawać. Aby zostać zaklwalifikować się jako pożyczkobiorca należy przejść przez kilka poziomów sprawdzających – rejestracja jako klient, weryfikacja jego rożsamości oraz sprawdzenie wiarygodności kredytowej.

Jeżeli jednak udało ci się otrzymać pożyczkę, platforma bezzwłocznie przelewa daną kwotę na twoje konto bankowe. Strona internetowa marki nie udziela jednak odpowiedzi na pytanie co klient powinien zrobić, jeżeli ma trudności w spłaceniu pożyczki w terminie – w tym celu musi telefonicznie skontaktować się z działem obsługi klienta.

Credit Star nie wspomina o żadnych dodatkowych bonusach dla swoich klientów oprócz możliwości zwiększenia kwoty pożyczki po pierwszej jej terminowej spłacie. Względnym ułatwieniem dla pożyczkobiorcy jest jednak funkcja przypomnienia mu o zbliżającym się terminie płatności 10 dni przed za pomocą wiadomości sms.

Skontaktowanie się z Credit Star jest możliwe 7 dni w tygodniu w godzinach 9.00-20.00

 

btn-sanemt-big

Podobne usługi

Szybkie pożyczki dla małej ilości Polska jest również dostępny na stronie PożyczkaPlus, Extraportfel, ŁatwyKredyt, Vivus, Credit i gdzie indziej, pełna lista można obejrzeć tutaj “Pożyczka | Chwilówki”.