Deutschebank.pl – Deutsche Bank Polska S.A!

deutschebank

Deutsche Bank jest znanym bankiem obecnym na polskim rynku od dłuższego czasu oraz należącym do Grupy Deutsche Bank, czyli jednej z największych organizacji finansowych.
Deutsche Bank oprócz typowych usług bankowych ma swojej ofercie różnego rodzaju pożyczki, a są to: kredyt gotówkowy, pożyczka pod aktywa, limit kredytowy w rachunku oraz linia kredytowa w BRI.

btn-sanemt-big

Deutschebank.pl Warunki konieczne do aplikowania:

  • trzeba posiadać polskie obywatelstwo
  • trzeba mieścić się w grupie wiekowej 18-65 lat
  • oraz posiadać dowód osobisty

Jak przebiega proces ubiegania się o pożyczkę w Deutschebank?

Kredyt Gotówkowy jest pożyczką w wysokości do 200 000 zł. Czas jej spłaty to maksymalnie 120 miesięcy. Istnieje kilka sposobów aplikowania o taki rodzaj pożyczki. Można wypełnić formularz online, skontaktować się z infolinią telefonicznie lub osobiście pójść do oddziału banku. Po wypełnieniu wniosku wstępna decyzja jest już podjęta w ciągu 10 minut, a przy komptybilnym rachunku bankowym środki otrzymamy w jeden dzień.

Kolejnym rodzajem pożyczki jest tak zwana Pożyczka pod aktywa. Jej minimalna kwota to od 20 000 zł wzwyż – bez górnego limitu. Najdłuższy możliwy termin spłaty to 5 lat. Tak zdobytą gotówką możemy posłużyć się na dowolny cel jeżeli jesteśmy sobą fizyczną lub jeśli prowadzimy działalność gospodarczą albo wykonujemy wolny zawód. Pożyczkę pod aktywa spłaca się w miesięcznych ratach. Wniosek złożymy kontaktując się z doradcą w oddziale lub wypełniając formularz kontaktowy.
Obecnie trwa promocja dla klientów ubiegających się o pożyczkę pod aktywa – polega ona na niskim oprocentowaniu wynoszącym od 3,72%.

btn-sanemt-big

Trzecim rodzajem pożyczki jest limit kredytowy w rachunku, który gwarantuje klientom dodatkowe środki finansowe, jeżeli klient posiada konto w Deutsche Bank. Takie środki mogą zostać wykorzystane w dowolnym momencie, na dodatkowy cel, a pożyczkę spłaca się dokonując wpłat na konto. Nie istnieje minimalna kwota pożyczki, a jej czas spłaty to rok z możliwością automatycznego przedłużenia na kolejne lata. Wnioskowanie o taką pożyczkę odbywa się przez stronę internetową banku lub osobiście w placówce.

Ostatnim rodzajem pożyczki jest linia kredytowa w BRI, a jest to pożyczka, dzięki której zakupimy papiery wartościowe na rynku wtórnym. Minimalna kwota tej pożyczki to 50 000 zł, a maksymalna – 1 000 000 zł. Okres jej spłaty to 12 miesięcy. O taką pożyczkę można ubiegać się jedynie osobiście w oddziale banku.

Klienci Deutsche Bank skontaktują się z infolinią działającą 24h na dobę. Pozostali klienci mogą kierować swoje zapytania na adresy mailowe zgodnie z tematyką ich problemu. Można udać się do oddziału banku osobiście, a adresy oraz godziny pracy poszczególnych placówek można wyszukać za pomocą specjalnej wyszukiwarki placówek na stronie banku.

 

btn-sanemt-big

Podobne usługi

Szybka pożyczka na małe kwoty w Polsce jest również dostępna na PożyczkaPlus, Extraportfel, ŁatwyKredyt, Vivus, Creditstar I w innych miejscah pełną listę możesz przeczytać tutaj: “SZYBKIE POŻYCZKI” .