eKassa.com – szybkie chwilówki online!

ekassacom

Ekassa.com jest to nowoczesna platforma internetowa, dzięki której możemy ubiegać się o ekspresowe pożyczki całkowicie online bez wychodzenia z domu. Kwoty pożyczek oferowane przez ten system mieszczą się pomiędzy 400 zł a 4000 zł, a ich terminy spłat to od jednego do dwunastu tygodni. Ciekawym pomysłem firmy jest obniżenie kosztów pożyczki przy jej terminowej spłacie.

  • Zdobądź pieniądze: 10 min.
  • Maksymalna kwota pożyczki to 4000 zł
  • Może wziąć każdy pomiędzy od 21 do 75 lat
btn-sanemt-big

eKassa.com Warunki konieczne do aplikowania:

  • trzeba posiadać polskie obywatelstwo
  • trzeba mieścić się w grupie wiekowej 21-75 lat
  • oraz posiadać dowód osobisty

Jak przebiega proces ubiegania się o pożyczkę w eKassa.com?

Jeżeli jesteś obywatelem polski mającym powyżej 21 lat i posiadającym polski rachunek bankowy, możesz śmiało wnioskować o taką formę wsparcia finansowego. Co ciekawe, Ekassa oferuje możliwość ubiegania się o kilka kredytów w tym samym czasie.
W celu ubiegania się o pożyczkę na ekassa.com, należy wybrać kwotę i termin pożyczki na stronie startowej. Wszystkie koszty zostaną za nas automatycznie obliczone i ukazane na tym samym polu. Każdy wnioskodawca ma możliwość dopasowania warunków pożyczki do swoich indywidualnych potrzeb. Następnie musimy wypełnić formularz z danymi osobowymi włącznie z numerem konta bankowego oraz wykonać przelew weryfikacyjny w kwocie 1 zł. Jest to opłata jednorazowa oraz zwracana zaraz po zakończeniu procesu weryfikacji, niezależnie od jego wyniku. Decyzję otrzymamy w wiadomości sms wysłanej na numer telefonu podany podczas procesu rejestracji, Jeżeli wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie, pieniądze zostaną przelane na nasze konto za pośrednictwem serwisu BlueMedia.

Krok

Zarejestruj się

Krok

Przelej 0,01 zł
na konto bankowe

Krok

Po kilku minutach pieniądze
będą na koncie

Wszystkie dane potrzebne do spłaty kredytu otrzymamy w wiadomości mailowej, a zadłużenie można rozbić na raty miesięczne Warto pamiętać, że przy ubieganiu się o kolejną pożyczkę wystarczy tylko wybrać jej kwotę oraz termin spłaty. Wszystkie pozostałe dane będą już zapisane w naszym osobistym panelu użytkownika dostępnym po zalogowaniu się do systemu.

Ekassa oferuje też swoim klientom ciekawe rabaty, które pozwolą im zapszczędzić do 80%.
Rabaty zwiększają się wraz z kolejnymi terminowo spłaconymi pożyczkami, dzięki czemu pożyczkobiorca staje się lojalnym klientem.

Z Ekassa skontaktujemy się na wiele sposobów – poprzez infolinię, okienko czatowe online pojawiające się na stronie lub przez portal społecznościowy Facebook. Można oczywiście również wysłać do firmy wiadomość mailową.

 

btn-sanemt-big

Podobne usługi

Szybka pożyczka na małe kwoty w Polsce jest również dostępna na PożyczkaPlus, Extraportfel, ŁatwyKredyt, Vivus, Deutschebank I w innych miejscah pełną listę możesz przeczytać tutaj: “SZYBKIE POŻYCZKI” .