EkspresKasa.pl – Chwilówki Online – Szybkie Pożyczki Przez Internet!

ekspreskasa

Szybka Kasa to firma oferująca nieduże sumy pieniężne od ręki. Jest to świetna opcja dla osób, którym zależy na czasie, wygodzie oraz braku zbędnych formalności. Kwota pożyczek sięga od 100 zł do 1500 zł na okres od 15 do 30 dni. Platforma oferuje też pożyczki, które można spłacać w dwóch ratach do 60 dni i wynoszą one od 400 zł do 2000 zł dla stałych klientów.

  • Pierwsza pożyczka 1500 zł za darmo! (Promocja!)
  • Zdobądź pieniądze: 13 min.
  • Maksymalna kwota pożyczki do 2000 zł
  • Może wziąć każdy pomiędzy od 21 do 70 lat
btn-sanemt-big

EkspresKasa.pl Warunki konieczne do aplikowania:

  • trzeba posiadać polskie obywatelstwo
  • trzeba mieścić się w grupie wiekowej 21-70 lat
  • oraz posiadać dowód osobisty
  • nie możesz być wpisany na listę dłużników w Krajowym Rejestrze Długów

Jak przebiega proces ubiegania się o pożyczkę w EkspresKasa?

Jeżeli spełniasz powyższe warunki, z otrzymaniem pożyczki nie powinno być żadnego problemu.

Od otrzymania pieniędzy dzielą nas już tylko 3 kroki. Należy wypełnić wniosek online podając swoje dane osobowe. Następnie wykonujemy przelew weryfikacyjny na konto firmy w wysokości 1 gr – numer rachunku bankowego otrzymamy w wiadomości sms. Ostatnim krokiem jest zaakceptowanie regulaminu i warunków pożyczki, po czym, jeżeli wszystkie etapy zostały zrealizowane poprawnie, przelew pożyczki otrzymamy w ciągu 10 min. Pierwsza pożyczka jest darmowa i może wynosić maksymalnie 1500 zł.

Krok

Zarejestruj się

Krok

Przelej 0,01 zł
na konto bankowe

Krok

Po kilku minutach pieniądze
będą na koncie

Aby móc zostać stałym klientem firmy Ekspres Kasa, konieczna jest spłata pożyczki w terminie. Terminowa spłata daje nam również możliwość aplikowania o jej wyższą kwotę.

Klient otrzymuje od platformy wiadomość z informacją o zbliżającym się terminie spłaty zadłużenia oraz dane do przelewu. Trzeba pamiętać, że podany dzień jest datą, kiedy środki muszą się już znajdować na koncie firmy. Po dokonaniu przelewu otrzymamy sms potwierdzający.

Stały klient w Ekspres Kasa posiada własny login oraz hasło, za pomocą których może zalogować się do indywidualnego panelu użytkownika. Poza tym stali klienci mają możliwość składania wniosków o pożyczki za pośrednictwem wiadomości sms.

Dla pożyczkobiorców mających problemy ze spłatą pożyczki istnieje możliwość jej przedłużenia-w przypadku pożyczki krótkoterminowej spłatę można odroczyć nie więcej niż dwukrotnie.

Z firmą możemy kontaktować się przez wszystkie dni w tygodniu telefonicznie, mailowo oraz przez komunikator Skype.

 

btn-sanemt-big

Podobne usługi

Szybka pożyczka na małe kwoty w Polsce jest również dostępna na PożyczkaPlus, Extraportfel, ŁatwyKredyt, Vivus, eKassacom I w innych miejscah pełną listę możesz przeczytać tutaj: “SZYBKIE POŻYCZKI” .