Eksprespozyczka.pl – Pożyczki pozabankowe przez internet!

eksprespozyczka

Ekspres Pożyczka jest członkiem instytucji finansowych należących do grupy Argentum Capitali. Jest ona platformą internetową, która udziela szybkich pożyczek online. Charakteryzuje się jasnymi i nieskomplikowanymi procedurami aplikowania oraz spłat, a wszystkie koszty wynikające z podpisania umowy są zaprezentowane klientom już na samym początku. Kwota pożyczek oferowanych przez Ekspres Pożyczkę mieści się w przedziale od 400 zł do 2000 zł na okres spłaty od 15 dni do 120 dni. O pożyczkę u tej firmy może starać się każda osoba będąca obywatelem Polski, mająca numer PESEL oraz dowód osobisty. Warunkiem koniecznym jest również wiek powyżej 21 lat, pozytywna historia kredytowa oraz posiadanie stałych dochodów.

  • Zdobądź pieniądze: 30 min.
  • Maksymalna kwota pożyczki dla nowego klienta to 700 zł
  • Maksymalna kwota pożyczki to 2000 zł
  • Może wziąć każdy pomiędzy od 21 do 65 lat
btn-sanemt-big

Eksprespozyczka.pl Warunki konieczne do aplikowania:

  • trzeba posiadać polskie obywatelstwo
  • trzeba mieścić się w grupie wiekowej 21-65 lat
  • oraz posiadać dowód osobisty

Jak przebiega proces ubiegania się o pożyczkę w Eksprespozyczka?

Aby otrzymać pożyczkę, musimy najpierw zarejestrować się w systemie. Otrzymamy wtedy indywidualne ID oraz hasło. Po zalogowaniu wybieramy interesującą nas kwotę pożyczki oraz dogodny termin spłaty posługując się wirtualnymi suwakami. Po dokonaniu wyboru orientacyjny koszt zostaje automatycznie obliczony oraz zaprezentowany po prawej stronie. Jeżeli całkowita opłata nam odpowiada, przechodzimy do wypełniania wniosku, w którym podajemy wszystkie niezbędne informacje potrzebne do podjęcia decyzji o naszej aplikacji. W celu weryfikacji musimy również dokonać jednorazowego przelewu w kwocie 1 gr, który potwierdzi zarówno nasze dane, jak i rejestrację. Decyzja dotycząca pożyczki zostanie do nas wysłana przez wiadomość SMS na numer telefonu podany podczas aplikacji.

Krok

Zarejestruj się

Krok

Przelej 0,01 zł
na konto bankowe

Krok

Po kilku minutach pieniądze
będą na koncie

Od niedawna istnieje możliwość aplikowania o pożyczkę za pomocą wiadomości sms.
Klienci lojalni, czyli ci, którzy spłacali swoje pożyczki na czas, mają możliwość staania się o pożyczki długoterminowe.

Wszystkie dokumenty włącznie z regulaminem oraz umową, a również tabelę wszelkich opłat w postaci prowizji i odsetek znajdziemy w jednej z zakładek strony internetowej www.eksprespozyczka.pl.

Z Ekspres Pożyczka skontaktujemy się od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 17. Oprócz drogi telefonicznej, można również skontaktować się z firmą poprzez Skype, pocztę elektroniczną oraz potale społecznościowe takie jak Facebook, Twitter i Google Plus. Dodatkowo firma posiada własny kanał na YouTube oraz prowadzi blog ułatwiający klientowi poruszanie się w sferze finansowej.

 

btn-sanemt-big

Podobne usługi

Szybka pożyczka na małe kwoty w Polsce jest również dostępna na PożyczkaPlus, Extraportfel, Łatwykredyt, Vivus, Ekspreskasa I w innych miejscah pełną listę możesz przeczytać tutaj: “SZYBKIE POŻYCZKI” .