Extraportfel.pl – Pierwsza pożyczka za 0 zł na 45 dni

ExtraportfelExtraportfel jest zaufaną firmą oferującą szybkie pożyczki online. Platforma oferuje pożyczki w kwocie od 100 do 5000 zł na okres do 45 dni. Jedynym sposobem starania się o pożyczkę jest wniosek złożony za pośrednictwem strony internetowej. Extraportfel może się okazać niezwykle pomocnym wyjściem w razie niespodziewanych wydatków (np. awaria samochodu), truności w spłaceniu rachunków lub po prostu chęci nabycia czegoś wyjątkowego dla siebie lub bliskich. Marka kusi klientów minimalną ilością formalności oraz krótkim czasem oczekiwania.

  • Zdobądź pieniądze: 15 min.
  • Maksymalna kwota pożyczki dla nowego klienta to 2000 zł
  • Maksymalna kwota pożyczki to 5000 zł
  • Może wziąć każdy pomiędzy od 21 lat
btn-sanemt-big

Extraportfel.pl Warunki konieczne do aplikowania:

  • trzeba posiadać polskie obywatelstwo
  • trzeba mieścić się w grupie wiekowej 21-70 lat
  • oraz posiadać dowód osobisty

Jak przebiega proces ubiegania się o pożyczkę w Extraportfel?

Jeżeli spełniasz powyższe wymagania, rozpatrzenie wniosku zajmie zaledwie 15 min, a o decyzji zostaniesz poinformowany przez wiadomość SMS. Pieniądze zostaną przelane do twojego banku od razu, więc cały proces nie powinien zająć więcej niż 2-3 dni robocze. Jeżeli jesteś nowym klientem i starasz się o pożyczkę po raz pierwszy, maksymalną kwotą pożyczki, którą możesz otrzymać jest 2000 zł.

Krok

Zarejestruj się

Krok

Przelej 0,01 zł
na konto bankowe

Krok

Po kilku minutach pieniądze
będą na koncie

Będąc nowym pożyczkobiorcą nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów – zwracasz jedynie pożyczoną kwotę. Firma oferuje również bonusy dla swoich lojalnych klientów – jeżeli spłacasz pożyczkę na czas, otrzymujesz zniżkę na pożyczkę, którą otrzymasz w przysłości. Aby spłacić pożyczkę musisz dokonać przelewu na jedno z kont bankowych extraportfel.pl, a jest ich wiele, aby każdy klient mógł wybrać ten bank, w którym sam posiada rachunek. W ten sposób czas oczekiwania na otrzymanie przelewu skraca się do minimum.

Opóźnienie spłaty pożyczki powoduje naliczanie się odsetek. Jednak extraportfel.pl proponuje wyjście i z tej sytuacji – możesz skorzystać z pomocy pożyczkodawcy, którty współpracuje z platformą i spłaci za ciebie pożyczkę w określonym przez ciebie terminie. Więcej informacji na temat tego rozwiązania można zdobyć pod numerem telefonu podanym na stronie internetowej.

Kontakt z obsługą klienta platformy jest bardzo ułatwiony. Można skontaktować się online 24h na dobę przez 365 dni, a jeżeli zależy nam na kontakcie telefonicznym, można dzwonić na infolinię od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-21.00 oraz w soboty i niedziele od 9.00-18.00.

 

btn-sanemt-big

Podobne usługi

Szybkie pożyczki dla małej ilości Polska jest również dostępny na stronie PożyczkaPlus, Łatwykredyt, Vivus, Eksprespozyczka i gdzie indziej, pełna lista można obejrzeć tutaj “Pożyczka | Chwilówki”.