Ferratum.pl – chwilówki i pożyczki na raty online!

ferratum

Ferratum należy do dużej europejskiej firmy pożyczkowej działającej w w 20 krajach na świecie. Firma może poszczycić się udzielaniem szybkich i prostych pożyczek oraz wielkim gronem wiernych klientów.
Firma prowadzi własny blog, na którym znajdziemy wiele informacji z zakresu finansowości. Blog zawiera również wiele danych na temat zarządzania budżetem przez Polaków i Europejczyków, udziela porad jak zarządzać własnym dochodem oraz organizuje różne konkursy.

  • Pierwsza pożyczka za darmo!
  • Zdobądź pieniądze: 15 min.
  • Maksymalna kwota pożyczki dla nowego klienta to 1500 zł
  • Maksymalna kwota pożyczki to 5000 zł
  • Może wziąć każdy pomiędzy od 21 do 70 lat
btn-sanemt-big

Ferratum.pl Warunki konieczne do aplikowania:

  • trzeba posiadać polskie obywatelstwo
  • trzeba mieścić się w grupie wiekowej 21-70 lat
  • oraz posiadać dowód osobisty

Jak przebiega proces ubiegania się o pożyczkę w Ferratum?

Ubieganie się o pożyczkę nie jest skomplikowane – wybieramy kwotę oraz termin spłaty pożyczki na stronie internetowej ferratum.pl. Następnie wypełniamy wniosek, do czego potrzebny jest jedynie numer konta bankowego oraz dowód osobisty. Kolejnym krokiem jest dokonanie weryfikacji dochodów, a jeżeli wszystkie etapy przebiegną pomyślnie, przyznanie środków zajmie jedynie 10 min. Maksymalną kwotą, o którą może się starać pożyczkobiorca jest 3000 zł.

Krok

Zarejestruj się

Krok

Przelej 0,01 zł
na konto bankowe

Krok

Po kilku minutach pieniądze
będą na koncie

Gdy przychodzi czas na spłatę pożyczki, procedura jest w dalszym ciągu jasna – Ferratum wysyła nam harmonogram spłaty pożyczki, którego musimy dotrzymać. Wszystkie dane do przelewu widnieją w harmonogramie spłaty. Musimy być czujni, by przelewu dokonać kilka dni przez datą spłaty pożyczki, bo podany dzień jest terminem, w którym pieniądze muszą znaleźć się na koncie bankowym firmy.

Dla osób mających problemy ze spłatą pożyczki na czas, Ferratum oferuje możliwość rozłożenia jej spłaty na raty – wystarczy skontaktować się z firmą telefonicznie.

Platforma przygotowała dla swoich przyszłych oraz stałych klientów pewien konkurs na okres zimowy. Aby wziąć w nim udział, należy wziąć pożyczkę na raty oraz odpowiedzieć na pytanie konkursowe, podając również swoje dane, włącznie z numerem pożyczki. Na zwycięzców czekają nagrody takie jak kupony o różnej wartości 200 zł do zrealizowania w różnych punktach handlowych. O wyniku konkursu zwycięzcy mają zostać powiadomieni telefonicznie.
Firma Ferratum posiada dwa numery telefoniczne, na które można dzwonić – osobny dla klientów dzwoniących z telefonu komórkowego i osobny dla tych korzystających z telefonu stacjonarnego. Strona internetowa podaje, że można kontaktować się z platformą 24/7, również przez pocztę elektroniczną.

 

btn-sanemt-big

Podobne usługi

Szybka pożyczka na małe kwoty w Polsce jest również dostępna na PożyczkaPlus, Extraportfel, Łatwykredyt, Vivus, Extraportfel I w innych miejscah pełną listę możesz przeczytać tutaj: “SZYBKIE POŻYCZKI” .