Finansoweposilki.pl – Nowy wymiar pożyczania online! Pożyczysz szybko do 1000 zł!

finansoweposilki

Finansoweposilki.pl – nowa marka na rynku internetowych szybkich pożyczek. Szybka i prosta rejestracja. Decyzja o pożyczce i przelew w kilkanaście minut.

Finansowe Posiłki jest firmą finansową udzielającą pożyczek w sieci. Jest to marka stosunkowo nowa na rynku kredytów online, lecz z powodzeniem wspiera klientów w nagłej potrzebie. Charakteryzuje się małą ilością formalności, przejrzystością zasad i krótkim czasem realizacji.

Finansowe Posiłki oferuje pożyczki w kwocie od 200 zł do 1000 zł na okres od 10 dni do jednego miesiąca. Pierwsza pożyczka jest udzielana klientowi za darmo, czyli bez żadnych dodatkowych kosztów w postaci prowizji i odsetek.

  • Pierwsza pożyczka za darmo!
  • Zdobądź pieniądze: 5 min.
  • Maksymalna kwota pożyczki dla nowego klienta to 1000 zł
  • Maksymalna kwota pożyczki to 1000 zł
  • Może wziąć każdy pomiędzy od 21 do 73 lat
btn-sanemt-big

Finansoweposilki.pl Warunki konieczne do aplikowania:

  • trzeba posiadać polskie obywatelstwo
  • trzeba mieścić się w grupie wiekowej 21-73 lat
  • oraz posiadać dowód osobisty

Jak przebiega proces ubiegania się o pożyczkę w Finansoweposilki?

O pożyczkę od Finansowe Pożyczki może stara się każdy, kto ukończył 21 lat i nie ma więcej niż 73 lata, posiada obywatelstwo polskie, ma stałe zatrudnienie, własne konto bankowe oraz nie figuruje na liście dłużników. Dodatkowo niezbędne jest posiadanie polskiego numeru telefonu komórkowego i własnego konta bankowego.
Wnioskowanie o pożyczkę jest bardzo proste – każdy użytkownik poradzi sobie z kolejnymi krokami bez większych problemów. Przede wszystkim należy wskazać kwotę oraz termin pożyczki za pomocą wirtulnych suwaków. Jeżeli nie jest to nasza piewsza pożyczka, orientacyjne koszty ukażą się zaraz pod suwakami, w przeciwnym razie pożyczka jest darmowa. Jeżeli zaproponowane przez portal warunki nam odpowiadają, klikamy opcję „weź pożyczkę”.

Krok

Zarejestruj się

Krok

Przelej 0,01 zł
na konto bankowe

Krok

Po kilku minutach pieniądze
będą na koncie

Przechodzimy do wypełniania wniosku, w którym wpisujemy nasze dane osobowe, po czym dokonujemy przelewu banowego o wysokości 1 gr na konto firmy, dzięki czemu rozpocznie się proces weryfikacji danych. Decyzja o przyznaniu lub nieprzyznaniu pożyczki zostanie do nas wysłana przez wiaodmość sms na numer telefonu podany w czasie rejestracji. Jeżeli wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie, pieniądze wpłyną na nasze konto bankowe w niedługim czasie.

Po rejestracji w systemie każdy użytkownik stwarza własne indywidualne konto, dzięki któremu ma dostęp do informacji dotyczących sanu rozliczeń pożyczek. Za pomocą tego konta również złożymy wniosek o kolejną pożyczkę, a z każdą terminowo spłaconą pożyczką limit kolejnej wzrośnie.

Z platformą Finansowe Posiłki skontaktujemy się za pomocą skrzynki elektronicznej, infolinii, a także przez formularz kontaktowy online.

 

btn-sanemt-big

Podobne usługi

Szybka pożyczka na małe kwoty w Polsce jest również dostępna na PożyczkaPlus, Extraportfel, Łatwykredyt, Vivus, Filarum I w innych miejscah pełną listę możesz przeczytać tutaj: “SZYBKIE POŻYCZKI” .