Finansowo.pl – Tanie pożyczki społecznościowe, pożyczaj i inwestuj pieniądze!

finansowo

Finansowo.pl to platforma internetowa, z której mogą skorzystać ludzie w nagłej potrzebie finansowej bez konieczności długiego oczekiwania oraz przy minimalnej ilości formalności. Tym, co charakteryzuje Finansowo jest to, że nie jest to instytucja finansowa udzielająca kredytu jedynie z własnych środków – organizuje na wsparcie finansowe bez banków czy pośredników, wynajdując osoby chętne do udzielenia pożyczki – są to tak zwane pożyczki społecznościowe. Platforma dysponuje pożyczkami w kwotach od 50 zł do 30 000 zł i klient sam może zdecydować ile chce zapłacić za pożyczkę oraz jakich dobrowolnych weryfikacji chce dokonać w celu zwiększenia swojej wiarygodności. Dodatkowo, istnieje możliwość negocjowania kosztów wynikających z przedłużenia spłaty z samym pożyczkodawcą.

  • Zdobądź pieniądze: 30 min.
  • Maksymalna kwota pożyczki to 30000 zł
  • Może wziąć każdy pomiędzy od 18 do 75 lat
btn-sanemt-big

Finansowo.pl Warunki konieczne do aplikowania:

  • trzeba posiadać polskie obywatelstwo
  • trzeba mieścić się w grupie wiekowej 18-75 lat
  • oraz posiadać dowód osobisty

Jak przebiega proces ubiegania się o pożyczkę w Finansowo?

Nie ma określonych warunków, które należy spełnić, aby otrzymać pożyczkę. Wystarczy być osobą pełnoletnią oraz zamieszkującą na terenie Polski, aby otrzymać ofertę od potencjalnego pożyczkodawcy. Oczywiście, posiadanie polskiego numeru telefonu oraz adresu zameldowania są naturalnym wymogiem, aby móc zarejestrować się na platformie.
Krokiem pierwszym jest rejestracja na stronie internetowej finansowo.pl oraz dokonanie koniecznych weryfikacji (możemy też dokonać innych, dobrowolnych). Następnie, składamy wniosek, w którym ami proponujemy warunki, na jakich otrzymujemy pożyczkę oraz wynagrodzenie, które otrzyma nasz pożyczkodawca. Kolejnym krokiem jest wybranie najdogodniejszej dla nas oferty złożonej przez różnych pożyczkodawców i zapłacenie kosztów finalizacji wniosku. Potem już tylko czekamy na przelanie środków na nasze konto.

Krok

Zarejestruj się

Krok

Przelej 0,01 zł
na konto bankowe

Krok

Po kilku minutach pieniądze
będą na koncie

Spłaty pożyczki dokonujemy bezpośrednio na konto bankowe naszego pożyczkodawcy, doliczając do kwoty pożyczki odsetki.

Finansowo jest bardzo ciekawą opcją, zwłaszcza dla tych, którzy z różnych powodów nie są w stanie otrzymać pożyczki na innych platformach pożyczkowych, np. proces weryfikacji nie przebiegł pomyślnie lub minimalne koszty do pokrycia są dla nich zbyt wysokie.

Samo złożenie wniosku na stronie finansowo.pl jest bezpłatne. Koszty zaczynają być naliczane przy zawarciu umowy pożyczki poprzez serwis czy przedłużenie terminu spłaty pożyczki. Pożyczkobiorca może też skorzystać z takich opcji, jak wyróżnianie swoich wniosków pożyczkowych na wyświetlanej liście, weryfikowania swojego adresu zamieszkania, czy umieszczenie wierzytelności na giełdzie długów. Również wypłacanie pieniędzy z rachunku jest odpłatne.

 

btn-sanemt-big

Podobne usługi

Szybka pożyczka na małe kwoty w Polsce jest również dostępna na PożyczkaPlus, Extraportfel, Łatwykredyt, Vivus, Finansoweposilki I w innych miejscah pełną listę możesz przeczytać tutaj: “SZYBKIE POŻYCZKI” .