Freezl.pl – Pożyczka online bez BIK i bez zaświadczeń!

freezl

Freezl jest firmą, która poszukuje pożyczkodawców i pomaga klientom w pozyskiwaniu gotówki w nieprzewidzianych sytuacjach, takich jak leczenie, remont czy po prostu odpoczynek. Platforma oferuje szybkie pożyczki w kwocie od 100 zł do 5000 zł. Termin spłaty pożyczek w Freezl to 35 dni – dzięki temu każdy klient ma gwarancję, że otrzyma miesięczną pensję i zdąży zwrócić pieniądze. Z oferty Freezl można skorzystać za pośrednictwem poczty elektronicznej, wiadomości sms lub poprzez konto w mediach społecznościowych.

  • Zdobądź pieniądze: 15 min.
  • Maksymalna kwota pożyczki to 5000 zł
  • Może wziąć każdy pomiędzy od 18 do 65 lat
btn-sanemt-big

Freezl.pl Warunki konieczne do aplikowania:

  • trzeba posiadać polskie obywatelstwo
  • trzeba mieścić się w grupie wiekowej 18-65 lat
  • oraz posiadać dowód osobisty

Jak przebiega proces ubiegania się o pożyczkę w Freezl?

Składanie wniosku o pożyczkę jest bardzo łatwe – należy zaznaczyć jej wysokość oraz termin jej spłaty. Następnie wypełniamy ankietę online wpisując swoje dane osobowe (na tym etapie możemy posłużyć się kontem w mediach społecznościowych – Facebook) oraz dokonujemy przelewu weryfikacyjnego w symbolicznej kwocie. Aby wniosek został rozpatrzony pozytywnie, musimy mieć dowód osobisty, polski numer telefonu oraz rachunek bankowy. Oczywiście jedną z najważniejszych cech pożyczkobiorcy musi być jego wiarygodność kredytowa.

Jeżeli weryfikacja zakończy się pomyślnie, pożyczkę otrzymasz w przeciągu kilkunastu minut.

Krok

Zarejestruj się

Krok

Przelej 0,01 zł
na konto bankowe

Krok

Po kilku minutach pieniądze
będą na koncie

Freezl oferuje swoim stałym klientom uzyskanie darmowej pożyczki, jest to częścią programu lojalnościowego firmy. Jeżeli korzystasz z przyznanych środków nie krócej niż 14 dni i oddajesz je w terminie, co piątą pożyczkę w kwocie od 100 zł do 5000 zł otrzymasz bez dodatkowych opłat.
Kolejną atrakcyjną ofertą Freezl jest zarabianie pieniędzy przez zdobywanie nowych klientów. Za każdego nowego klienta zdobytego z twojego polecenia, firma przyzna ci 40 zł.

W razie problemów ze spłatą pożyczki ważne jest bezzwłoczne skontaktowanie się z Biurem Obsługi Klienta. Na stronie internetowej widnieje tabela opłat i prowizji, które są też obliczane automatycznie przez kalkulator. Dzięki temu wszystkie dodatkowe koszty będą nam znane jeszcze przed decyzją o złożeniu wniosku o pożyczkę.

Kontakt z Feezl jest bardzo ułatwiony poprzez istnienie profilów na takich portalach jak Facebook lub Linkedin. Oprócz tego klient może się skontaktować z platformą telefonicznie od poniedziałku do piątku 24h na dobę, a w soboty i niedziele od 9 do 17, a również za pośrednictwem czatu online z konsultantem oraz drogą mailową.

 

btn-sanemt-big

Podobne usługi

Szybka pożyczka na małe kwoty w Polsce jest również dostępna na PożyczkaPlus, Extraportfel, Łatwykredyt, Vivus, Finansowo I w innych miejscah pełną listę możesz przeczytać tutaj: “SZYBKIE POŻYCZKI” .