HapiPożyczki.pl – Stronaglowna – Hapi Pożyczki!

hapipozyczki

Platforma internetowa HapiPożyczki oferuje swoim klientom szybkie pożyczki internetowe w kwocie od 800 zł do 10 000 zł na termin spłaty od 3 miesięcy do 24 miesięcy. Klient ma możliwość wybrania zarówno kwoty pożyczki, jak również wysokości raty miesięcznej. Firma oferuje też opcję “wakacje od spłat”, która umożliwia klientom mającym trudności w terminowej spłacie pożyczki. Polega ona na wstrzymaniu spłaty. HapiPożyczki charakteryzuje się dodatkową dogodnością, którą jest udzielenie osobistego doradcy każdemu klientowi, dzięki czemu możemy być pewni indywidualnego podejścia przy każdym korzystaniu z serwisu.

  • Zdobądź pieniądze: 30 min.
  • Maksymalna kwota pożyczki to 10000 zł
  • Może wziąć każdy pomiędzy od 18 do 65 lat
btn-sanemt-big

HapiPożyczki.pl Warunki konieczne do aplikowania:

  • trzeba posiadać polskie obywatelstwo
  • trzeba mieścić się w grupie wiekowej 18-65 lat
  • oraz posiadać dowód osobisty

Jak przebiega proces ubiegania się o pożyczkę w HapiPożyczki?

O pożyczkę może wystąpić każdy, kto posiada polskie obywatelstwo, jest pełnoletni, posiada polskie konto bankowe, numer telefonu komórkowego oraz utrzymuje stały dochód. Do złożenia wniosku wystarczy dowód osobisty oraz numer PESEL. Przede wszystkim musimy określić pożądaną kwotę pożyczki oraz termin jej spłaty za pomocą panelu na stronie startowej. Całkowita kwota do spłaty uwzględniająca prowizje oraz odsetki wyświetli nam się automatycznie po dokonaniu wyboru. Następnie przechodzimy do wypełnienia wniosku online, gdzie podajemy nasze dane osobiste.. Po wypełnieniu wniosku dokonujemy opłaty weryfikacyjnej w wysokości 1 zł, dzięki czemu firma potwierdzi nasze dane oraz numer rachunku. Jeżeli wszystko przebiegnie pomyślnie, pożyczkę otrzymamy w przeciągu kilku minut. Zostanie też utworzony specjalny panel użytkownika, dzięki któremu po zalogowaniu będziemy mieć łatwy dostęp do naszych danych oraz informacji dotyczących zaciągniętej pożyczki.

Krok

Zarejestruj się

Krok

Przelej 0,01 zł
na konto bankowe

Krok

Po kilku minutach pieniądze
będą na koncie

Terminowa spłata pożyczki umożliwi nam staranie się o jej wyższą kwotę, jednak nie następuje to automatycznie – system musi przeanalizować naszą sytuację finansową oraz dobrać dostępną ofertę dostosowaną do naszej sytuacji finansowej. Możliwość zaciągnięcia kolejnej pożyczki zostanie nam zakomunikowana przez wiadomość mailową.

Strona internetowa firmy umożliwia pobranie wszystkich pożyczkowych dokumentów, takich jak umowa, formularz informacyjny czy regulamin serwisu.

Biuro Obsługi Klienta firmy HapiPożyczki jest dostępne przez pięć dni w tygodniu w godzinach od 8.00 do 20.00. W soboty skontaktujemy się natomiast od 9.00 do 17.00. Oprócz infolinii serwis udostępnia swoim użytkownikom adres mailowy oraz formularz kontaktowy online.

 

btn-sanemt-big

Podobne usługi

Szybka pożyczka na małe kwoty w Polsce jest również dostępna na PożyczkaPlus, Extraportfel, Łatwykredyt, Vivus, Freezl I w innych miejscah pełną listę możesz przeczytać tutaj: “SZYBKIE POŻYCZKI” .