iGotówka.pl – Gotówka bez wychodzenia z domu!

igotowka

Igotówka.pl jest innowacyjną platformą udzielającą pożyczek online obsługiwaną przez bank BGZ BNP PARIBAS. Oferuje kwoty pożyczek od 1000 zł do 120 000 zł na raty, które możemy rozłożyć w terminie czasowych od 6 miesięcy, do 84 miesięcy. Jednak jeżeli chcemy uzyskać pożyczkę w pełni przez internet, jej kwota nie może przekraczać 10 000 zł. Wyższe kwoty można otrzymać w oddziałach bankowych, a także mamy możliwość dobrani ubezpieczenia na wypadek przypadków losowych, takich jak śmierć czy poważna choroby. Nie istnieją konkretnie sprecyzowane warunki, jakie należy spełniać, aby otrzymać pożyczkę. Każdy przypadek rozpatrywany jest indywidualnie. Jedynymi wstępnymi wymaganiami są posiadanie polskiego rachunku bankowego, numeru telefonu oraz bycie pełnoletnim.

  • Zdobądź pieniądze: 24h.
  • Maksymalna kwota pożyczki dla nowego klienta to 10000 zł
  • Maksymalna kwota pożyczki to 120000 zł
  • Może wziąć każdy pomiędzy od 18 do 65 lat
btn-sanemt-big

iGotówka.pl Warunki konieczne do aplikowania:

  • trzeba posiadać polskie obywatelstwo
  • trzeba mieścić się w grupie wiekowej 18-65 lat
  • oraz posiadać dowód osobisty

Jak przebiega proces ubiegania się o pożyczkę w iGotówka?

Na stronie startowej zanim wybierzemy kwotę pożyczki oraz jej termin spłaty, określamy również powód, dla której chcemy ubiegać się o pożyczkę. Igotówka sugeruje takie motywy, jak uroczystości, bieżące potrzeby, zakup nieruchomości, zakup sprzętu AGD/RTV, remont czy wycieczka. Po wyborze projektu możemy przejść do wyboru kwoty kredytu oraz liczby rat. Specjalny symulator obliczy całkowity kwot pożyczki, po czym będziemy mogli przejść do dalszego etapu wnioskowania, czyli wypełnienia formularzu online. Po tym koku otrzymamy od banku wstępną decyzję. Jeżeli jest ona pozytywna, możemy podpisać umowę kredytową oraz inne dokumenty, co możemy zrobić zarówno elektronicznie, jak również osobiście w oddziale banku. Koniecznym wymogiem jest dokonanie opłaty weryfikacyjnej w wysokości 1 zł.

Krok

Zarejestruj się

Krok

Przelej 0,01 zł
na konto bankowe

Krok

Po kilku minutach pieniądze
będą na koncie

Po przejściu przez powyższe etapy, każdy klient będzie mógł korzystać z własnego panelu użytkownika, który może śledzić na bieżąco. Znajdą się tam takie informacje, jak kwoty pożyczek, terminy spłat, aktualne promocje oraz wszelkiego rodzaju dane.

Aktualnie Igotówka oferuje klientom promocję pod nazwą “Ostatni rok bez odsetek”, która polega na obniżeniu oprocentowania kredytu do 0% w ostatnim roku spłaty. Dokładne warunki promocji opisane są w zakładce dokumenty, gdzie można pobrać regulamin promocji.

Wszelkie pytania skierowane do Obsługi Klienta można zadawać za pośrednictwem poczty elektronicznej, jak również przez czat online dostępny na stronie firmy. Możemy również skontaktować się poprzez infolinię czynną 24 h przez 7 dni w tygodniu.

 

btn-sanemt-big

Podobne usługi

Szybka pożyczka na małe kwoty w Polsce jest również dostępna na PożyczkaPlus, Extraportfel, Łatwykredyt, Vivus, Hapipozyczki I w innych miejscah pełną listę możesz przeczytać tutaj: “SZYBKIE POŻYCZKI” .