InCredit.pl – Szybka Pożyczka Incredit!

incredit

Incredit jest firmą specjalizującą się w udzielaniu szybkich pożyczek w wysokości 100 zł do 10 000 zł na okres od dwóch miesięcy do dwóch lat. Oferta firmy skierowana jest do osób fizycznych, a wysokość pierwszej pożyczki może być nie większa niż 2000 zł. Incredit jest jedną z niewielu firm udzielających pożyczek długoterminowych.

  • Pierwsza pożyczka za darmo!
  • Zdobądź pieniądze: 15 min.
  • Maksymalna kwota pożyczki dla nowego klienta to 2000 zł
  • Maksymalna kwota pożyczki to 10000 zł
  • Może wziąć każdy pomiędzy od 21 do 70 lat
btn-sanemt-big

InCredit.pl Warunki konieczne do aplikowania:

  • trzeba posiadać polskie obywatelstwo
  • trzeba mieścić się w grupie wiekowej 21-70 lat
  • oraz posiadać dowód osobisty

Jak przebiega proces ubiegania się o pożyczkę w InCredit?

W celu otrzymania pożyczki trzeba mieszkać na stałe w Polsce oraz mieścić się w przedziale wiekowym od 21 do 70 lat. Trzeba również posiadać wiarygodność kredytową, stały dochód oraz polski numer telefonu i rachunek bankowy. Kolejny krok jest prosty – określamy kwotę pożyczki oraz termin jej spłaty, po czym wypełniamy formularz rejestracyjny. Rejestrację dokańczamy dokonując przelewu w kwocie 1 gr lub 1 zł na konto Incredit. Wraz z rejestracją platforma tworzy dla nas konto użytkownika, którym posługujemy się, aby otrzymać kolejną pożyczkę. Jednorazowo można składać wniosek tylko o jedną pożyczkę. Pożyczkę można spłacić w każdym momencie przed upływem terminu jej spłaty. Niespłacony kredyt jakiejkolwiek instytucji finansowej nie stanowi problemu w otrzymaniu pożyczki w Incredit pod warunkiem, że nie spóźniliśmy się ze spłatą zadłużenia i nie widniejemy na liście rejestru dłużników.

Krok

Zarejestruj się

Krok

Przelej 0,01 zł
na konto bankowe

Krok

Po kilku minutach pieniądze
będą na koncie

W przypadku gdy okaże się, że nie uda ci się spłacić pożyczki w terminie, należy bezzwłocznie skontaktować się pod numerem telefonu podanym na stronie internetowej.

Incredit przygotował również program dla swoich klientów, dzięki któremu daje im możliwość zarobienia pieniędzy. Aby wziąć udział w programie, należy wysłać swojemu znajomemu zaproszenie, aby on również otrzymał pożyczkę. Jeżeli uda nam się przekonać znajomego do złożenia wniosku i zweryfikuje on swoje konto, my na nasz rachunek bankowy otrzymujemy kwotę 50 zł. Wszystkie dane dotyczące naszej aktywności w programie oraz inne informacje związane z naszymi pożyczkami dostępne są w panelu użytkownika.

Kontakt z Incredit jest możliwy we wszystkie dni tygodnia – w dni robocze od 7 do 21, w soboty od 8 do 20, a w niedziele od 9 do 18.

 

btn-sanemt-big

Podobne usługi

Szybka pożyczka na małe kwoty w Polsce jest również dostępna na PożyczkaPlus, Extraportfel, Łatwykredyt, Vivus, iGotowka I w innych miejscah pełną listę możesz przeczytać tutaj: “SZYBKIE POŻYCZKI” .