KasaTak.pl – Pożyczka dedykowana specjalnie dla kobiet!

ekspreskasa

Kasa Tak jest przyjazną dla użytkownika platformą specjalizującą się w szybkich pożyczkach. Platforma należy do Grupy Ferratum, jednej z największych europejskich firm udzielających pożyczek online lub przez telefon komórkowy. Kasa Tak udziela pożyczek w kwocie od 100 zł do 2000 zł na czas od 15 do 60 dni. Oferta skierowana jest do osób powyżej 21 roku życia, które nie są zadłużone w żadnej innej instytucji finansowej.

  • Pierwsza pożyczka 1500 zł za darmo! (Promocja!)
  • Zdobądź pieniądze: 15 min.
  • Maksymalna kwota pożyczki do 2000 zł
  • Może wziąć każdy pomiędzy od 21 do 70 lat
btn-sanemt-big

KasaTak.pl Warunki konieczne do aplikowania:

  • trzeba posiadać polskie obywatelstwo
  • trzeba mieścić się w grupie wiekowej 21-70 lat
  • oraz posiadać dowód osobisty
  • nie możesz być wpisany na listę dłużników w Krajowym Rejestrze Długów

Jak przebiega proces ubiegania się o pożyczkę w KasaTak?

Pożyczkę w Kasa Tak otrzyma każdy, kto spełni te trzy warunki – posiada dowód osobisty, polski numer telefonu oraz ma minimum 21 lat.

Pierwsza pożyczka może wynosić do 1500 zł na okres 15, 30 lub 60 dni. Pożyczkę 60-dniową stali klienci mogą spłacić w 2 ratach, a jej wartość może sięgać 2000zł. Na początku wypełniamy wniosek online, po czym przelewamy 1 gr z naszego osobistego konta bankowego na rachunek firmy. W ten sposób potwierdzimy warunki przyznania pożyczki. Jeżeli spełniamy wszystkie powyższe warunki, a weryfikacja przebiegła pomyślnie, środki niebawem pojawią się na naszym koncie. Po kilku dniach otrzymamy też pocztą list zawierający formularz spłaty pożyczki.

Obecnie Kasa Tak oferuje promocję dla nowych klientów, którzy mogą otrzymać pożyczkę do 1500 zł za darmo. Promocja jest ważna tylko wtedy, jeżeli pożyczka zostanie spłacona do pierwszego terminu spłaty.

Krok

Zarejestruj się

Krok

Przelej 0,01 zł
na konto bankowe

Krok

Po kilku minutach pieniądze
będą na koncie

Stali klienci mogą korzystać z platformy w sposób jeszcze bardziej wygodny-wystarczy, że zalogują się do panelu użytkownika za pomocą indywidualnego loginu i hasła oraz wybrać kwotę i termin spłaty. Stali klienci mogą wnioskować również za pośrednictwem wiadomości sms. Wniosek o kolejną pożyczkę może zostać złożony zaraz po dokonaniu spłaty poprzedniej.

Spłata pożyczki jest równie mało problematyczna, jak jej otrzymanie. Platforma przypomina pożyczkobiorcom o nadchodzącym terminie spłaty przez wiadomość elektroniczną wysyłając fakturę oraz adres korespondencyjny.

Istnieje również możliwość przedłużenia terminu spłaty o ten sam czas, na jaki została pierwotnie zaciągnięta pożyczka. Konieczne jest zapłacenie odsetek za przedłużenie pożyczki.

Kontakt z infolinią jest możliwy we wszystkie dni tygodnia przez 24h we wszystkie dni tygodnia. Oprócz kontaktu telefonicznego, możemy się skontaktować z firmą Kasa Tak przez maila.

 

btn-sanemt-big

Podobne usługi

Szybka pożyczka na małe kwoty w Polsce jest również dostępna na PożyczkaPlus, Extraportfel, Łatwykredyt, Vivus, InCredit I w innych miejscah pełną listę możesz przeczytać tutaj: “SZYBKIE POŻYCZKI” .