Kobietazkasa.pl – Szybkie pożyczki online dla kobie!

kobietazkasa

Kobieta z Kasą to firma adresująca swoje usługi głównie do kobiet. Wychodzi naprzeciw wymaganiom stawianym kobiecie XXI wieku – pracującej, dbającej o wygląd, silnej i niezależnej.
Strona internetowa samym wyglądem daje znać, że jest kierowana do żeńskiej części pożyczkobiorców – jest niezwykle kobieca, dominują na niej jasne i dziewczęce kolory.

  • Pierwsza pożyczka za darmo!
  • Zdobądź pieniądze: 5 min.
  • Maksymalna kwota pożyczki dla nowego klienta to 1500 zł
  • Maksymalna kwota pożyczki to 5000 zł
  • Może wziąć każdy pomiędzy od 20 do 65 lat
btn-sanemt-big

Kobietazkasa.pl Warunki konieczne do aplikowania:

  • trzeba posiadać polskie obywatelstwo
  • trzeba mieścić się w grupie wiekowej 20-65 lat
  • oraz posiadać dowód osobisty

Jak przebiega proces ubiegania się o pożyczkę w Kobieta z Kasa?

Platforma udziela pożyczek w kwocie od 100 zł do 5000 zł na okres od 7 dni do 31 dni. Zasady zaciągania pożyczki są jasne i uczciwe, bez ukrytych kosztów. O pożyczkę może ubiegać się osoba mająca powyżej 20 lat oraz posiadająca stały dochód i pozytywną historię kredytową. Ważne jest również posiadanie polskiego obywatelstwa lub przynajmniej numeru PESEL oraz adresu zameldowania na terenie Polski.
Pierwsza pożyczka może wynosić maksymalnie 1500 zł i jest darmowa. Wszystkie dodatkowe koszty naliczane przy kolejnych pożyczkach zostają obliczone przez system przed złożeniem przez pożyczkobiorcę wniosku, tak więc nie musimy obawiać się niespodzianek w postaci utajonych opłat.

Krok

Zarejestruj się

Krok

Przelej 0,01 zł
na konto bankowe

Krok

Po kilku minutach pieniądze
będą na koncie

W celu wnioskowania o pożyczkę konieczne jest wypełnienie wniosku online. Wraz z wykonaniem tego kroku automatycznie tworzy się indywidualne konto użytkownika, poprzez które będziemy mieli wgląd do danych dotyczących naszej pożyczki. Po wypełnieniu wniosku czekamy na jego zatwierdzenie, a następnie dokonujemy przelewu weryfikacyjnego. Jeżeli wniosek zostanie rozpatrzony pomyślnie, pieniądze wkrótce znajdą się na naszym koncie. Przelew zostanie zrealizowany niezwłocznie, jeżeli posiadamy konto w jednym z banków obsługiwanych przez portal, w innym przypadku zajmie to około dwa dni robocze.

Firma oferuje również program lojalnościowy, do którego można przystąpić, jeśli kolejne pożyczki są spłacane terminowo, dzięki czemu za każdym razem limit pożyczanej kwoty się zwiększa.

Strona internetowa kobietyzkasa.pl posiada również zakładkę pod nazwą „stylebook”, na której znajdziemy wiele porad dotyczących tematyki typowo kobiecej – makijażu, stroju, prezentów okolicznościowych czy zakupów.

Kontakt z Obsługą Klienta jest możliwy telefonicznie w godzinach od 8 do 21 od poniedziałku do piątku, jak również przez formularz kontaktowy online na stronie firmy oraz drogą mailową.

 

btn-sanemt-big

Podobne usługi

Szybka pożyczka na małe kwoty w Polsce jest również dostępna na PożyczkaPlus, Extraportfel, Łatwykredyt, Vivus, KasaTak I w innych miejscah pełną listę możesz przeczytać tutaj: “SZYBKIE POŻYCZKI” .