Kredito24.pl – Pożyczka przez internet – szybki kredyt chwilówka online w Kredito24!

kredito24

Kredito24 jest firmą polską, której korzenie sięgają Niemiec. Jest to zaufana platforma, która oferuje szybkie pożyczki przez internet w sposób szybki i prosty. Z Kredito24 możemy skorzystać w sytuacji nagłych, nieplanowanych wydatków, bo aplikowanie o pożyczkę oraz jej otrzymanie zajmuje bardzo niewiele czasu.

  • Zdobądź pieniądze: 15 min.
  • Maksymalna kwota pożyczki do 3000 zł
  • Może wziąć każdy pomiędzy od 18 do 70 lat
btn-sanemt-big

Kredito24.pl Warunki konieczne do aplikowania:

  • trzeba posiadać polskie obywatelstwo
  • trzeba mieścić się w grupie wiekowej 18-70 lat
  • oraz posiadać dowód osobisty

Jak przebiega proces ubiegania się o pożyczkę w Kredito24?

Kredito24 oferuje pożyczki od 300 zł do 3000 zł na okres do maksymalnie 30 dni. Sposób aplikowania jest prosty – po pierwsze, wybieramy kwotę i termin spłaty pożyczki, po czym składamy wniosek. Wystarczy, że posiadamy dowód osobisty, polski numer telefonu i bankowość online. Po wprowadzeniu naszych danych osobowych, potwierdzamy nasz numer konta bankowego za pomocą systemy KontoConnect, dzięki czemu nie musimy dokonywać przelewu weryfikacyjnego. W tym przypadku posiadanie salda ujemnego nie jest przeszkodą. Po wszystkim oczekujemy na rozpatrzenie naszego wniosku i decyzję, która zostanie do nas wysłana przez pocztę elektroniczną po kilku minutach. Jeżeli system nie wykrył żadnych przeciwwskazań do przyznania nam pożyczki, pieniądze znajdą się na naszym koncie zgodnie z godzinami realizacji przelewów w naszym banku.

Krok

Zarejestruj się

Krok

Przelej 0,01 zł
na konto bankowe

Krok

Po kilku minutach pieniądze
będą na koncie

Po przyznaniu pożyczki otrzymamy od formy również umowę ramową, którą musimy odesłać podpisaną przez nas. Jeżeli odeślemy podpisaną umowę, a pierwszą pożyczkę spłacimy w terminie, automatycznie zostaniesz członkiem grona klientów VIP, co otwiera drogę do wielu korzyści i zniżek.

Spłaty pożyczki dokonamy za pomocą przelewu bankowego, polecenia zapłaty lub przez kartę kredytową. Spłata jest możliwa przed wyznaczonym terminem. Opóźnienie spłaty grozi naliczeniem dodatkowych kosztów. Istnieje też możliwość przedłużenia terminu spłaty o 7, 15 lub 30 dni.

Stali klienci Kredit24 posiadają własne panele użytkownika, przez które mogą na bieżąco obserwować status swojej pożyczki, terminy oraz aktualne oferty. Dodatkowo, mogą też skorzystać z opcji przedłużenia terminu spłaty pożyczki o 30 dni pod warunkiem wpłacenia 50% kwoty zadłużenia.

Platforma internetowa działa przez 24h 7 dni w tygodniu. Z Obsługą klienta skontaktujemy się w trzy sposoby: drogą mailową, telefonicznie w godzinach 9 do 17 od poniedziałku do piątku oraz przez pocztę.

 

btn-sanemt-big

Podobne usługi

Szybka pożyczka na małe kwoty w Polsce jest również dostępna na PożyczkaPlus, Extraportfel, Łatwykredyt, Vivus, Kobietazkasa I w innych miejscah pełną listę możesz przeczytać tutaj: “SZYBKIE POŻYCZKI” .