Lendon.pl – Pierwsza pożyczka za darmo!

Lendon

LendOn jest platformą udzielającym pożyczki w sposób łatwy, wygodny, poufny oraz zrozumiały. Firma oferuje bardzo tanie pożyczki na przejrzystych warunkach bez konieczności wychodzenia z domu. Co więcej, platforma udziela też bezpłatnych porad dotyczących finansów. Lend On jest atrakcyjną opcją w przypadku, gdy potrzebujesz niewielkiej sumy pieniędzy na niedługi okres czasu oraz jesteś pewny, że jej spłata nie będzie stanowiła dla ciebie większego problemu. Kwoty pożyczek na Lend On wahają się pomiędzy 100 zł do 5000 zł.

  • Pierwsza pożyczka za darmo!
  • Zdobądź pieniądze: 15 min.
  • Maksymalna kwota pożyczki dla nowego klienta to 2500 zł
  • Maksymalna kwota pożyczki to 5000 zł
  • Może wziąć każdy pomiędzy od 21 do 70 lat
btn-sanemt-big

Lendon.pl Warunki konieczne do aplikowania:

  • trzeba posiadać polskie obywatelstwo
  • trzeba mieścić się w grupie wiekowej 21-70 lat
  • oraz posiadać dowód osobisty

Jak przebiega proces ubiegania się o pożyczkę w Lendon?

Aby zdobyć pożyczkę, pierwszym krokiem jest rejestracja na stronie internetowej poprzez wypełnienie formularza. Następnie musisz potwierdzić rejestrację poprzez wykonanie przelewu bankowego w symbolicznej kwocie 1 gr, po czym możesz przejść do złożenia wniosku przez internet. Decyzja dotycząca twojego wniosku zostanie do ciebie wysłana poprzez wiadomość sms. Jeżeli jest ona pozytywna, pieniądze zostaną bezzwłocznie przelane na twój rachunek bankowy. Cały proces trwa nie więcej niż 24h, a o pożyczki można starać się przez internet przez 24h na dobę, również w dni świąteczne.

Krok

Zarejestruj się

Krok

Przelej 0,01 zł
na konto bankowe

Krok

Po kilku minutach pieniądze
będą na koncie

Jedynym dokumentem niezbędnym do otrzymania pożyczki jest dowód osobisty, jednak Lend On zastrzega sobie prawo o zażądania innych dokumentów w procesie weryfikacji.

Decydując się na pożyczkę internetową należy wziąć pod uwagę konieczność zapłaty prowizji. Wszelkie zasady opisane są w zakładce „dokumenty”, gdzie można zapoznać się ze szczegółowym regulaminem firmy.

Pożyczkobiorca ma stały dostęp do wszelkich informacji dotyczących statusu swojej pożyczki, dokumentów i umów w panelu klienta po zalogowaniu się do serwera.

Lend On przypomina swoim klientom o nadchodzącym terminie spłaty. W razie trudności z jej terminową spłatą, możesz skorzystać z możliwości jej refinansowania, dzięki czemu zykasz dodatkowe dni na spłatę zadłużenia. Jeżeli uda ci się spłacić pożyczkę na czas, zostaniesz dołączony do programu lojalnościowego Lend On oraz będziesz miał możliwość zwiększenia kwoty pożyczki w przyszłości.

Kontakt z infolinią Lend On jest możliwy w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 do 21.00 oraz w soboty i niedziele od 9.00-18.00. Można również skontaktować się z działek obsługi klienta poprzez formularz kontaktowy online.

 

btn-sanemt-big

Podobne usługi

Szybka pożyczka na małe kwoty w Polsce jest również dostępna na PożyczkaPlus, Extraportfel, Łatwykredyt, Vivus, Kredito24 I w innych miejscah pełną listę możesz przeczytać tutaj: “SZYBKIE POŻYCZKI” .