Mogo.pl – Pożyczki od 2.500 zł do 35.000 zł!

mogo

Mogo jest platformą internetową będącą ciekawą alternatywą dla osób o sprecyzowanych celach i wymaganiach. Firma pomaga ludziom w dwóch konkretnych sytuacjach – w przypadku ubiegania się o pożyczkę w celu zakupu samochodu lub potrzebujących gotówki w zamian za pozostawienie swojego samochodu pod zastaw.

W przypadku pożyczki na zakup samochodu możemy aplikować o kwotę od 2 500 zł do 35 000 zł na okres spłaty od 6 miesięcy do 48 miesięcy przy minimalnym wkładzie własnym w wysokości 6 000 zł. O taką pożyczkę może wnioskować każdy, kto ukończył 21 rok życia, ma polskie obywatelstwo i dowód osobisty, a także posiada kod promocyjny, który został wydany przez osobę sprzedającą samochód. Decyzja o wysokości przyznawanej pożyczki jest zależna od naszej zdolności kredytowej.

  • Zdobądź pieniądze: 24h
  • Maksymalna kwota pożyczki to 35000 zł
  • Może wziąć każdy pomiędzy od 21 do 65 lat
btn-sanemt-big

Mogo.pl Warunki konieczne do aplikowania:

  • trzeba posiadać polskie obywatelstwo
  • trzeba mieścić się w grupie wiekowej 21-65 lat
  • oraz posiadać dowód osobisty

Jak przebiega proces ubiegania się o pożyczkę w Mogo?

Firma udzieli pożyczki uprzednio wyceniając auto, które mamy zamiar zakupić. Strona internetowa mogo.pl zawiera informacje cenowe większości marek samochodowych dostępnych na polskim rynku. My natomiast, po wyborze kwoty i okresu spłaty pożyczki, musimy wypełnić wniosek i czekać na decyzję.
Kolejną usługą Mogo jest udzielanie pożyczki pod zastaw samochodu, którego jesteśmy właścicielami. Kwota takiej pożyczki również wynosi do 35 000 zł, a wnioskowanie polega na tych samych zasadach. Po spłacie kredytu stajemy się jedynymi właścicielami samochodu.
Oprócz wnioskowania online, o pożyczkę możemy również ubiegać się telefonicznie, mailowo lub osobiście, jednak wypełnienie wniosku online znacznie usprawnia i przyspiesza cały proces, więc jest to krok rekomendowany przez platformę.

Jeżeli proces weryfikacji zdolności kredytowej oraz pozostałych danych przebiegnie pomyślnie, otrzymamy pożyczkę w krótkim czasie, a na nasz adres mailowy zostaną wysłane wszystkie faktury oraz dokładny harmonogram spłat pożyczki. Przypomnienie o zbliżającym się terminie płatności każdej raty zostanie również wysłane do nas przez wiadomość sms pięć dni przed jego upływem.

Istnieje możliwość przedterminowej spłaty pożyczki – należy jedynie skontaktować się z konsultantem Mogo i omówić szczegóły.

Godziny pracy firmy to od 8 do 18 od poniedziałku do piątku, biuro jest natomiast nieczynne w weekendy.

 

btn-sanemt-big

Podobne usługi

Szybka pożyczka na małe kwoty w Polsce jest również dostępna na PożyczkaPlus, Extraportfel, Łatwykredyt, Vivus, Aasapolska I w innych miejscah pełną listę możesz przeczytać tutaj: “SZYBKIE POŻYCZKI” .