MonedoNow.pl – szybkie pożyczki aż do 10000 zł!

monedonow

Monedo to instytucja finansowa oferująca dwa rodzaje pożyczek: pożyczki od 300 zł do 10 000 zł na okres spłaty od 3 rat do 36 rat oraz pożyczki na 3 raty w kwocie od 300 zł do 3000 zł. Usługi tej firmy świadczone są w 100% online z minimum formalności i w jak najkrótszym czasie. Warunki spłaty oferowane przez Monedo również możemy zaliczyć do elastycznych i konkurencyjnych.

  • Zdobądź pieniądze: 5 min.
  • Maksymalna kwota pożyczki to 10000 zł
  • Może wziąć każdy pomiędzy od 18 do 75 lat
btn-sanemt-big

MonedoNow.pl Warunki konieczne do aplikowania:

  • trzeba posiadać polskie obywatelstwo
  • trzeba mieścić się w grupie wiekowej 18-75 lat
  • oraz posiadać dowód osobisty

Jak przebiega proces ubiegania się o pożyczkę w MonedoNow?

Żeby złożyć wniosek o pożyczkę w Monedo, należy być pełnoletnim obywatelem Polski, który posiada dowód osobisty oraz rachunek bankowy, polski numer telefonu oraz adres mailowy.
Jeżeli spełniamy te warunki, przechodzimy do wybrania rodzaju pożyczki, jej sumy i ilości rat na stronie startowej firmy. Po wykonaniu tego kroku orientacyjny koszt pożyczki zostanie automatycznie obliczony i zaprezentowany poniżej. Jeżeli dane warunki nam odpowiadają, możemy wnioskować o kredyt. Wniosek wypełniamy w formie elektronicznej podając dane osobowe, na podstawie których zostanie podjęta decyzja o przyznaniu nam pożyczki. Jako że każdy klient traktowany jest indywidualnie, na podstawie wypełnionego wniosku Monedo wysyła nam ofertę najdogodniejszą dla naszej sytuacji finansowej, jednak nie jest to oferta wiążąca. Klient może w każdej chwili zrezygnować z niej lub zmienić wniosek. Podpisuje go dopiero w tej chwili, gdy uzna, że wszystkie warunki mu odpowiadają, po czym tworzy swój profil online na portalu, a pieniądze znajdą się wkrótce na jego koncie.

Krok

Zarejestruj się

Krok

Przelej 0,01 zł
na konto bankowe

Krok

Po kilku minutach pieniądze
będą na koncie

Warunki dotyczące spłaty kredytu są ustalane indywidualnie, tak jak kwota prowizji. Jeżeli z jakiegoś powodu nie jesteśmy w stanie spłacić pożyczki w terminie, obowiązkowo musimy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta. Inaczej, będziemy musieli liczyć się z dodatkowymi kosztami, takimi jak odsetki lub koszty windykacyjne i komornicze.

Monedo oferuje również funkcję w postaci portfela elektronicznego, dzięki któremu możemy dokonywać zakupów online i w sklepach stacjonarnych, jak również wypłacać pieniądze z bankomatów.

Z Monedo skontaktujemy się telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 18, jak również drogą mailową.

 

btn-sanemt-big

Podobne usługi

Szybka pożyczka na małe kwoty w Polsce jest również dostępna na PożyczkaPlus, Extraportfel, Łatwykredyt, Vivus, Mogo I w innych miejscah pełną listę możesz przeczytać tutaj: “SZYBKIE POŻYCZKI” .