MotoPożyczka.pl – Moto pożyczka pod zastaw samochodu – szybkie auto pożyczki Wrocław!

zaliczka

MotoPożyczka.pl – to firma udzielająca niestandardowych pożyczek, a mianowicie pożyczek pod zastaw samochodu. Jej kwota może wynosić od 3000 zł do 50 000 zł, a okres spłaty od 6 miesięcy do 60 miesięcy. Oferta skierowana jest do osób, które mają problemy z otrzymaniem pożyczki bankowej lub kwoty oferowane przez firmy szybkich pożyczek są niewystarczające. Wystarczy, że posiadamy samochód, który możemy dać pod zastaw i dalej z niego korzystać. Do otrzymania pożyczki potrzebne będą: dwa wybrane dokumenty potwierdzające tożsamość, dowód rejestracyjny samochodu oraz polisa PC. Negatywna historia bankowa również nie wyklucza pozytywnego rozpatrzenia wniosku złożonego z Moto Pożyczką.

  • Zdobądź pieniądze: w przeciągu 24h
  • Maksymalna kwota pożyczki to 50000 zł
  • Może wziąć każdy pomiędzy od 18 do 65 lat
btn-sanemt-big

MotoPożyczka.pl Warunki konieczne do aplikowania:

  • trzeba posiadać polskie obywatelstwo
  • trzeba mieścić się w grupie wiekowej 18-65 lat
  • oraz posiadać dowód osobisty

Jak przebiega proces ubiegania się o pożyczkę w MotoPożyczka?

O pożyczkę można wnioskować na kilka sposobów – pierwszym z nich jest wypełnienie formularzu kontakowego na stronie internetowej firmy. Można również zadzwonić do konsultanta na numer podany na stronie internetowej lub wysłać wiadomość mailową. Ne ma opcji wypełnienia całego wniosku online, gdyż ta platforma przewiduje podejmowanie decyzji pożyczkowych jedynie za pomoca kontaktu telefonicznego.
Aby wnioskować o pożyczkę online należy wykonać kolejne kroki: trzeba określić kwotę i termin spłaty pożyczki korzystając z wirtualnego kalkulatora, który obliczy również miesięczną ratę zależną od wybranego terminu spłaty. Następnie wypełniamy i wysyłamy formularz aplikacyjny. Ostatnim krokiem jest przeprowadzenie rozmowy z konsultantem, który się z nami skontaktuje w ciągu doby od momentu wysłania formularza. Jeżeli ustalimy dogodne warunki, musimy już tylko podpisać potrzebne dokumenty. Gotówka znajdzie się na naszym koncie bankowym w przeciągu 24h.

Krok

Zarejestruj się

Krok

Doradca skontaktuje się
z Tobą w ciągu 24 godzin

Krok

Podpisujesz dokumenty
i dokonaj zabezpieczeń

Po otrzymaniu pożyczki na nasz adres mailowy zostanie wysłany harmonogram spłat, a dodatkowo przed każdą zbliżającą się datą spłaty raty otrzymamy przypomnienie za pośrednictwem wiadomości sms oraz maila. Spłaty pożyczki można również dokonać przed terminem, a o kolejną możemy się starać zaraz po spłacie poprzedniej. W tym celu należy skontaktować się z doradcą pożyczkowym Moto Pożyczka, który przedstawi nam wszystkie możliwości i pomoże nam wybrać najwygodniejszą opcję.

Z Moto Pożyczką możemy skontaktować się poprzez infolinię, wysyłając wiadomość elektroniczną lub wypełniając formularz kontaktowy.

 

btn-sanemt-big

Podobne usługi

Szybka pożyczka na małe kwoty w Polsce jest również dostępna na PożyczkaPlus, Extraportfel, Łatwykredyt, Vivus, MonedoNow I w innych miejscah pełną listę możesz przeczytać tutaj: “SZYBKIE POŻYCZKI” .