NetCredit.pl – Twój drugi portfel!

NetCredit

Net Credit jest firmą oferującą szybkie pożyczki bez zbędnych formalności. Pomaga ona swoim klientom pzezwyciężyć niewielkie problemy finansowe. Pożyczki udzielane przez tą platformę są dostępne jedynie dla osób fizycznych, a jej kwota oscyluje pomiędzy 250 a 4000 zł. W przypadku, gdy starasz się o pożyczkę po raz pierwszy, maksymalną kwotą, którą możesz otrzymać jest 2000 zł.

  • Pierwsza pożyczka za darmo!
  • Zdobądź pieniądze: 15 min.
  • Maksymalna kwota pożyczki dla nowego klienta to 2000 zł
  • Maksymalna kwota pożyczki to 4000 zł
  • Może wziąć każdy pomiędzy od 20 do 70 lat
btn-sanemt-big

NetCredit.pl Warunki konieczne do aplikowania:

  • trzeba posiadać polskie obywatelstwo
  • trzeba mieścić się w grupie wiekowej 20-70 lat
  • oraz posiadać dowód osobisty

Jak przebiega proces ubiegania się o pożyczkę w NetCredit?

W celu złożenia wniosku o pożyczkę musisz być w wieku od 20 do 70 lat, posiadać wiarygodność kredytową, stałe dochody oraz, oczywiście, musisz mieć polski rachunek bankowy i korzystać z polskiego numeru telefonu. Jeżeli spełniasz wszystkie te warunki, kolejnym krokiem jest zdecydowanie jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz oraz na jaki okres czasu. Następnie wypełniasz wniosek online, a w celu sfinalizowania rejestracji musisz wykonać przelew w kwocie 1 gr lub 1 zł na rachunek bankowy firmy, którego dane otrzymasz w wiadomości elektronicznej. Po wykonaniu wszystkich czynności platforma wygeneruje dla ciebie wiadomość z decyzją dotyczącą twojego wniosku. W tym samym czasie możliwe jest posiadania jednej pożyczki.

Krok

Zarejestruj się

Krok

Przelej 0,01 zł
na konto bankowe

Krok

Po kilku minutach pieniądze
będą na koncie

Jeżeli przy pierwszej pożyczce wszystko poszło zgodnie z planem i udało ci się ją spłacić w terminie, możesz złożyć wniosek o kolejną pożyczkę, następnie wykonać telefon na podany numer telefonu i w końcu wysłać widomość sms ze swojego numeru telefonu wpisawszy wcześniej do wiadomości podany kod, kwotę pożyczki, jej okres oraz twoje hasło.

Net Credit posiada siedem kont bankowych, kwotę zadłużenia możesz przelać na dowolne z nich.

W sytuacji, gdy nie jesteś w stanie spłacić pożyczki na czas, możesz zasięgnąć informacji pod numerem telefonu podanym na stronie internetowej. Aby wziąć udział w programie, musisz spłacić poprzednią pożyczkę w terminie pod warunkiem, że jej czas trwania nie był krótszy niż 14 dni.

Platforma umożliwia swoim klientom uczestnicwo w swoim programie lojalnościowym, który oferuje im zdobycie 5%-50% zniżki na prowizje pożyczek.

Kontakt z Net Credit jest możliwy od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 do 21.00 oraz w soboty w godzinach 8.00 do 20.00, niedziele w godzinach 9.00 do 20.00.

 

btn-sanemt-big

Podobne usługi

Szybka pożyczka na małe kwoty w Polsce jest również dostępna na PożyczkaPlus, Extraportfel, Łatwykredyt, Vivus, MotoPozyczka I w innych miejscah pełną listę możesz przeczytać tutaj: “SZYBKIE POŻYCZKI” .