Ofin.pl – Pożyczki oraz chwilówki online!

ofin

Firma Ofin oferuje kompleks usług finansowych. Specjalizuje się w doradztwie zarządzania budżetem osobistym, jak również w udzielaniu pożyczek pozabankowych. Celem platformy jest udostępnienia jak największego pola możliwości zarówno swoim stałym klientom, jak i tym nowym. Ofin jest kolejną firmą wchodzącą w skład Grupy Ferratum.

  • Pierwsza pożyczka 1500 zł za darmo! (Promocja!)
  • Zdobądź pieniądze: 15 min.
  • Maksymalna kwota pożyczki do 2000 zł
  • Może wziąć każdy pomiędzy od 21 do 70 lat
btn-sanemt-big

Ofin.pl Warunki konieczne do aplikowania:

  • trzeba posiadać polskie obywatelstwo
  • trzeba mieścić się w grupie wiekowej 21-70 lat
  • oraz posiadać dowód osobisty
  • nie możesz być wpisany na listę dłużników w Krajowym Rejestrze Długów

Jak przebiega proces ubiegania się o pożyczkę w Ofin?

Staranie się o pożyczkę w Ofin jest procesem w miarę prostym i mało czasochłonnym. Szansę na jej otrzymanie ma każdy, kto nie widnieje na liście dłużników, ma od 21 do 70 lat, posiada polskie obywatelstwo oraz polski numer telefonu. Po pierwsze należy oznaczyć pożądaną kwotę oraz termin jej spłaty na stronie startowej firmy za pomocą kalkulatora. Potem musimy wypełnić wniosek online, a po zatwierdzeniu go przyciskiem „weź pożyczkę” otrzymamy wiadomość sms z indywidualnym kodem PIN, dzięki któremu zalogujemy się do naszego osobistego panelu użytkownika. Następnie musimy wykonać przelew bankowy na kwotę 1gr z własnego konta bankowego. Jest to szczególnie ważne, bo tylko w ten sposób firma zweryfikuje nasz rachunek bankowy oraz dane osobowe. Jeżeli posiadamy rachunek w banku PKO lub BZ WBK, otrzymanie pożyczki zajmie nie więcej, niż godzinę.

Krok

Zarejestruj się

Krok

Przelej 0,01 zł
na konto bankowe

Krok

Po kilku minutach pieniądze
będą na koncie

Pożyczka dla nowych klientów od 100 zł do 1500 zł jest całkowicie darmowa – nie zapłacimy żadnych odsetek, a jedynie pożyczoną kwotę. Zadłużenie możemy spłacić w 15, 30 lub 60 dni.

Pożyczki 60-dniowe możemy spłacić w dwóch ratach. Warunkiem otrzymania kolejnej pożyczki jest spłata poprzedniej, a maksymalna wysokość pożyczki to 2000 zł.

Po pomyślnym przebiegu procesu zaciągania pożyczki, Ofin wyśle do nas wiadomość elektroniczną zawierającą fakturę oraz dane do przelewu. Zaksięgowanie wpłaty zostanie potwierdzone wiadomością sms.

W przypadku trudności ze spłatą pożyczki klient może skorzystać z opcji przedłużenia terminu spłaty – wszystkie opcje są przedstawione na stronie firmy.

Z biurem Ofin skontaktujemy się pod numerem stacjonarnym, jak i komórkowym od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 21, a w soboty od 10 do 18. Klienci mogą również wysłać wiadomość mailową na adres elektroniczny firmy lub wypełnić formularz kontaktowy online.

 

btn-sanemt-big

Podobne usługi

Szybka pożyczka na małe kwoty w Polsce jest również dostępna na PożyczkaPlus, Extraportfel, Łatwykredyt, Vivus, netGotowka I w innych miejscah pełną listę możesz przeczytać tutaj: “SZYBKIE POŻYCZKI” .