PandaMoney.pl – pożyczki online – chwilówki przez internet!

pandamoney

Panda Money jest bardzo przyjazną platformą oferującą szybkie pożyczki pozabankowe. Jako jedna z niewielu firm nie ustala górnego limitu pożyczki dla swoich klientów – każdy wniosek rozpatruje indywidualnie. Jedynym sposobem aplikowania jest wypełnienie wniosku na stronie internetowej www.pandamoney.pl. Oferta dotyczy pożyczek od 100 zł do 1800 zł na termin od 7 do 30 dni. Do wniosku nie trzeba dołączać żadnych dodatkowych dokumentów, ponieważ decyzja zostaje podjęta na podstawie informacji dostarczonych we wniosku.

  • Zdobądź pieniądze: 15 min.
  • Maksymalna kwota pożyczki do 1800 zł
btn-sanemt-big

PandaMoney.pl Warunki konieczne do aplikowania:

  • trzeba posiadać polskie obywatelstwo
  • oraz posiadać dowód osobisty

Jak przebiega proces ubiegania się o pożyczkę w PandaMoney?

Aby otrzymać pożyczkę od Panda Money, należy posiadać dowód osobisty, polski adres zameldowania, polski numer telefonu, polski rachunek bankowy oraz zatrudnienie. Firma nie określa jednak przedziału wiekowego, w którym muszą się mieścić potencjalni klienci.

Krok

Zarejestruj się

Krok

Przelej 0,01 zł
na konto bankowe

Krok

Po kilku minutach pieniądze
będą na koncie

Platforma posiada specjalny panel, za pomocą którego wybierzemy preferowaną kwotę pożyczki oraz termin jej spłaty. Kalkulator automatycznie obliczy całkowity koszt pożyczki oraz przedstawi kwotę do spłaty w danym terminie. Następnie wypełniamy wniosek online, weryfikujemy nasze dane poprzez logowanie do swojej bankowości internetowej za pośrednictwem KontoConnect i czekamy na decyzję, która zostanie do nas wysłana przez wiadomość sms. Firma obsługuje niemal wszystkie banki funkcjonujące na terenie Polskim, więc przelew powinien odbyć się w sposób szybki i bezproblemowy. Panda Money jest jedną z niewielu instytucji, w której figurowanie w rejestrze dłużników nie przekreśla szans na otrzymanie pożyczki.

btn-sanemt-big

Klienci mają możliwość zintegrowania swojego konta na portalu społecznościowym, takim jak Facebook lub Twitter, z platformą Panda Money, dzięki czemu otrzymają rabat.

Spłaty pożyczki można dokonać poprzez specjalny system dostępny w koncie użytkownika lub poprzez tradycyjny przelew bankowy. Opóźnienie spłaty skutkuje naliczaniem odsetek, których stopa oprocentowania jest dokładnie opisana pod adresem strony.

Platforma posiada zakładkę na swojej stronie internetowej zawierającą porady w zakresie finansowości dla swoich klientów.

Z Biurem Obsługi Klienta Panda Money skontaktujemy się przez pięć dni w tygodniu w godzinach 9 do 18. Firma posiada też konta na portalach społecznościowych Facebook oraz Twitter, przez które można się komunikować. Oprócz tego możemy posłużyć się pocztą elektroniczną.

 

btn-sanemt-big

Podobne usługi

Szybka pożyczka na małe kwoty w Polsce jest również dostępna na PożyczkaPlus, Extraportfel, Łatwykredyt, Vivus, Ofin I w innych miejscah pełną listę możesz przeczytać tutaj: “SZYBKIE POŻYCZKI” .