Pożyczkomat.pl – Pożyczka online – szybka pożyczka przez internet!

pozyczkomat

Pożyczkomat jest firmą, która oferuje szybkie pożyczki na jasnych i komfortowych warunkach w kwocie 200 do 4000 zł na okres czasu od 7 do 35 dni. Firma ta, wchodząca z skład „Związku Firm Pożyczkowych”, istnieje w państwach Europy Środkowej oraz świadczy usługi w sposób ekspresowy i bezproblemowy. Pożyczkomat jest w stałym kontakcie ze swoimi klientami za pośrednictwem swojej platformy internetowej, a więc klient nie potrzebuje niczego poza dostępem do internetu, aby móc skontaktować się z firmą. Platforma może pochwalić się systemem, który zatwierdza wnioski w sposób automatyczny. W ten sposób, cały proces przyznawania pożyczek trwa nie więcej niż 10 minut włącznie z czasem przelewu pieniędzy na rachunek bankowy klienta. Dzięki tak sprawnemu systemowi rozpatrywania wniosków i przelewania sum pieniężnych, Pożyczkomat zajął bardzo mocną, niemal bezkonkurencyjną pozycję pośród innych firm pożyczkowych na polskim rynku.

  • Pierwsza pożyczka za darmo!
  • Zdobądź pieniądze: 15 min.
  • Maksymalna kwota pożyczki dla nowego klienta to 1400 zł
  • Maksymalna kwota pożyczki to 4000 zł
  • Może wziąć każdy pomiędzy od 20 do 70 lat
btn-sanemt-big

Pożyczkomat.pl Warunki konieczne do aplikowania:

  • trzeba posiadać polskie obywatelstwo
  • trzeba mieścić się w grupie wiekowej 20-70 lat
  • oraz posiadać dowód osobisty

Jak przebiega proces ubiegania się o pożyczkę w Pożyczkomat?

Pożyczkomat jest platformą niezwykle przyjazną dla użytkownika. Znajdziemy na niej wiele porad dotyczących zarządzania finansami domowymi, radzenia sobie z nieprzewidywanymi wydatkamim, ekonomicznym podróżowaniem, a nawet możemy posłużyć się słownikiem terminów z zakresu finansowości. Poradnik wybiega tez poza zakres swoich usług i udziela wskazówek dotyczących urody, przez co staje się panelem bardzo atrakcyjnym i wzbudzającym zaufanie użytkownika. Dzięki temu klient czuje się bezpieczny i swobodnie porusza się po stronie internetowej firmy.

Krok

Zarejestruj się

Krok

Przelej 0,01 zł
na konto bankowe

Krok

Po kilku minutach pieniądze
będą na koncie

Aby otrzymać pożyczkę należy przede wszystkim zaznaczyć kwotę, jaką chcesz pożyczyć oraz jej termin spłaty. Następnie musisz wypełnić formularz rejestracyjny odpowiadając na podstawowe pytania, które pomogą zweryfikować twoją tożsamość, a po jego zatwierdzeniu przez Pożyczkomat po pewnym czasie przeleje pieniądze na twoje konto. Cała procedura nie powinna zająć więcej niż do 10 minut. Firma posiada wiele kont bankowych w różnych bankach, dzięki czemu będziesz mógł dokonać przelewu w jak najkrótszym czasie. Jeżeli spłaciłeś pożyczkę w terminie, masz możliwość złożenia wniosku o kolejną, już w wyższej kwocie niż poprzednim razem.

Z Pożyczkomatem skontaktujesz się telefonicznie w we wszystkie dni robocze od 8.00 do 21.00 oraz w soboty od 9.00 do 17.00 i w niedziele od 11.00 do 15.00

 

btn-sanemt-big

Podobne usługi

Szybka pożyczka na małe kwoty w Polsce jest również dostępna na PożyczkaPlus, Extraportfel, Łatwykredyt, Vivus, pozyczkaplus I w innych miejscah pełną listę możesz przeczytać tutaj: “SZYBKIE POŻYCZKI” .