ProfiCredit.pl – Szybka pożyczka do 25 000 zł!

zaliczka

ProfiCredit.pl – szybka pożyczka dla Ciebie. Elastyczne pożyczki nawet na dowód, minimum formalności. Naprawdę szybka pożyczka – decyzja kredytowa nawet w jeden dzień!
Profi Credit jest platformą intenetową udzielającą pożyczek należącą do Profireal Group. Jest to jedna z największych instytucji pożyczkowych i udziela różnych rozajów pożyczek. Firma ma indywidualne podejście do każdego klienta w zależności od jego potrzeb i sytuacji finansowej.
Profi Credit udziela pożyczek o wysokości od 500 zł do 25 000 zł na okres do 36 miesięcy.

  • Zdobądź pieniądze: maksymalnie szybko
  • Maksymalna kwota pożyczki to 25000 zł
  • Może wziąć każdy pomiędzy od 18 do 65 lat
btn-sanemt-big

ProfiCredit.pl Warunki konieczne do aplikowania:

  • trzeba posiadać polskie obywatelstwo
  • trzeba mieścić się w grupie wiekowej 18-65 lat
  • oraz posiadać dowód osobisty

Jak przebiega proces ubiegania się o pożyczkę w Profi Credit?

Procedury pożyczkowe w tym przypadku są maksymalnie ułatwione – formalności są ograniczone i nie ma potrzeby przedstawiania wielu dokumentów. Klienci mają też możliwość wybrania opcji pod nazwią „Twój Pakiet”, który w przypadku trudności ze spłatą pomoże w odroczeniu terminu spłaty lub w obniżeniu rat połwę. Dodatkowo, jeżeli raty spłacane są terminowo, istnieje możliwość otrzymania kolejnej pożyczki na dowód osobisty. Firma nie wyłącza z grona swoich potencjalnych klientów osób zadłużonych – nawet, jeśli nie byliśmy spłacić pożyczki w przeszłości, mamy szansę otrzymać ją u Profi Credit.

Krok

Zarejestruj się

Krok

Przelej 0,01 zł
na konto bankowe

Krok

Po kilku minutach pieniądze
będą na koncie

Oprócz pożyczek dla klientów indywidualnych firma oferuje też pożyczki dla działalności gospodarczej, a jej kwota to od 500 zł do 4000 zł. Aby ubiegać się o pożyczkę, należy zostawić swoje dane na stronie internetowej www.proficredit.pl, a doradca wkrótce się z nami skonaktuje i zaproponuje najdogodniejszą ofertę odpowiadającą naszym potrzebom.

Przy regularnej spłacie rat Profi Credit zwraca 100% odsetek. Będąc lojalnym klientem spłacającym kredyt na czas nieprzerwanie przez 6 miesięcy można zostać członkiem programu lojalnościowego pod nazwą Klub Dobrego Klienta. Kolejną ciekawą promocją proponowaną przez firmę jest możliwość obniżenia raty o 400 zł miesięcznie – aby otrzymać rabat, należy wziąć pożyczkę, a w zamian otrzymamy vouchery dla znajomych, którzy również muszą wziąć pożyczkę. Po spłaceniu przez znajomego pierwsze raty, my dostajemy od firmy rabat.

Z Profi Credit można się skontaktować za pomocą infolinii działającej od poniedziałku do piątku w godzinach od 7 do 19, ale także drogą mailową i osobiście – udając się do jednego ze 130 biur na terenie całego kraju. Można również zamówić rozmowę z doradcą pożyczkowym – oddzwoni do nas po pozostawieniu naszego numeru w specjalnym polu na stronie internetowej.

 

btn-sanemt-big

Podobne usługi

Szybka pożyczka na małe kwoty w Polsce jest również dostępna na PożyczkaPlus, Extraportfel, Łatwykredyt, Vivus, Pozyczkomat I w innych miejscah pełną listę możesz przeczytać tutaj: “SZYBKIE POŻYCZKI” .