Provident.pl – Szybka pożyczka gotówkowa przez internet | Provident Polska!

provident

Provident jest bardzo dużą instytucją finansową działającą na rynku międzynarodowym od około 18 lat. Firma dokłada wszelkich starań, by poprawić jakość życia swoich klientów poprzez udzielanie im pomocy finansowej w postaci drobnych pożyczek krótkoterminowych.

  • Maksymalna kwota pożyczki od 300 do 15000 zł
  • Może wziąć każdy pomiędzy od 18 do 100 lat
btn-sanemt-big

Provident.pl Warunki konieczne do aplikowania:

  • trzeba posiadać polskie obywatelstwo
  • trzeba mieścić się w grupie wiekowej 18-100 lat
  • oraz posiadać dowód osobisty
  • oraz potwierdzenie otrzymywania dochodów

Jak przebiega proces ubiegania się o pożyczkę w Provident?

Provident ma w ofercie dwa rodzaje pożyczek: pożyczkę samoobsługową oraz pożyczkę dopasowaną.
Pożyczka Samoobsługowa to tradycyjny rodzaj szybkiej pożyczki. Jej kwota mieści się między 300 zł a 15 000 zł w terminie spłaty od 3 do 24 miesięcy. Aby ją otrzymać, będziemy potrzebowali dowód osobisty, adres zameldowania oraz potwierdzenie otrzymywania dochodów. Konieczne jest również ukończenie 18 roku życia. Po wybraniu potrzebnej sumy i terminu spłaty należy wypełnić wniosek online podając swoje dane osobowe, zaakceptować ofertę i potwierdzić wprowadzone dane. Jeżeli wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie, pieniądze powinny znaleźć się na naszym koncie bankowym w krótkim czasie. Pierwszą pożyczkę w Provident otrzymamy za darmo, możemy sobie również ustalić elastyczny plan jej spłaty dostosowany do naszych możliwości.

Krok

Zarejestruj się

Krok

Przelej 0,01 zł
na konto bankowe

Krok

Po kilku minutach pieniądze
będą na koncie

Pożyczka Dopasowana oferuje nieco szerszy zakres usług i jej oferta jest bardziej rozbudowana. W celu otrzymania takiego rodzaju pożyczki, musimy skontaktować się z doradcą, który pomoże nam wybrać najlepszy rodzaj pożyczki. W skład Pożyczek Dopasowanych wchodzą – pożyczki miesięczne wypłacane na nasze konto, pożyczki miesięczne udzielane w gotówce oraz pożyczki tygodniowe, również wypłacane w gotówce. W Pożyczkach Dopasowanych możemy liczyć na osobistą asystę doradcy klienta, który oferuje wizyty domowe.

Klienci zainteresowani opieką zdrowotną mogą też skorzystać ze specjalnego ubezpieczenia Pakiet Medyczny.
Firma Provident organizuje dla swoich klientów różne konkursy. Aktualny konkurs polega na wysłaniu wiadomości SMS po uprzednim wypełnieniu wniosku i otrzymaniu pożyczki. Nagrodą jest spłata pożyczki przez instytucję finansową.
Jeżeli nie jesteśmy pewni jakiej pomocy finansowej potrzebujemy i chcemy zasięgnąć porady doświadczonego konsultanta, możemy zamówić rozmowę z nim wypełniając krótki formularz kontaktowy dostępny na stronie www.provident.pl, a wkrótce pracownik Provident oddzwoni do nas.

W przypadku pytań dotyczących Pożyczki Samoobsługowej, z Biurem Obsługi Klienta możemy skontaktować się w dni robocze w godzinach od 8 do 21, a w soboty i niedziele od 9 do 15.

Natomiast jeżeli jesteśmy zainteresowani Pożyczką Dopasowaną, wszelkie informacji zdobędziemy w godzinach 7-21 we wszystkie dni w tygodniu.

 

btn-sanemt-big

Podobne usługi

Szybka pożyczka na małe kwoty w Polsce jest również dostępna na PożyczkaPlus, Extraportfel, Łatwykredyt, Vivus, ProfiCredit I w innych miejscah pełną listę możesz przeczytać tutaj: “SZYBKIE POŻYCZKI” .