Regulamin korzystania z serwisu www.top10chwilowki.pl

1. Żadna z treści znajdujących się na niniejszej Stronie (top10chwilowki.pl) nie może być rozumiana jako podstawa kreująca jakikolwiek stosunek zobowiązaniowy, w szczególności informacje znajdujące się na stronie nie mają charakteru oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

2. Informacji znajdujących się na stronie nie można traktować jako porady prawnej.

3. Strona została przygotowana w celu informacyjnym i nie ma charakteru reklamowego.

4. W przypadku chęci uzyskania pomocy prawnej należy skontaktować się z odpowiednimi instytucjami finansowymi lub Radcą Prawnym, w którego kompetencjach znajdują omawiane w serwisie tematy i zagadnienia.

5. Wszelkie treści znajdujące się na stronie (w szczególności teksty, zdjęcia, grafika strony) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów prawa autorskiego oraz innych przepisów dotyczących ochrony własności intelektualnej. Jakiekolwiek wykorzystywanie, w tym kopiowanie Strony czy jej elementów, informacji, tekstów, zdjęć, czy też innych elementów graficznych, jak również znaków towarowych zamieszczonych na Stronie, w celu wykorzystania w całości, części lub w formie zmodyfikowanej w innych serwisach WWW, w publikacjach elektronicznych lub w wersji materialnej, bez uprzedniej pisemnej zgody firmy, jest zabronione.

6. Na stronie mogą znajdować się odnośniki (linki) do stron „www” zarządzanych przez strony trzecie. Z odnośników do innych stron „www” użytkownik strony korzysta na własne ryzyko, w szczególności Newtone s.c. nie odpowiada za informacje wynikające z treści znajdujących się na stronach zarządzanych przez podmioty trzecie.

7. www.top10chwilowki.pl dokłada niezbędnych i należytych starań aby informacje znajdujące się na stronie były jak najbardziej rzetelne. Jednakże nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania ze strony wynikające w szczególności z niedokładności, niekompletności lub nieaktualności informacji umieszczonych na Stronie.
Nie ponosi również odpowiedzialności za szkody spowodowane przez jakąkolwiek wadę wykonania Stron, błędy, pominięcia lub opóźnienia transmisji danych, wirusy komputerowe lub awarie systemu.