SMARTpożyczka.pl – Pożyczki chwilówki przez internet i sms. Pierwsza za darmo!

smartpozyczka

Smart Pożyczka jest prostym sposobem otrzymania szybkiej pożyczki. Jest to niezawodne wyjście z podbramkowej sytuacji, w której natychmiast potrzebujemy gotówki, a nie mamy czasu lub ochoty stać w kolejce do banku i czekać na decyzję tygodniami.

Firma oferuje pożyczki w kwocie do 3000 zł. Jeżeli starasz się o pożyczkę po raz pierwszy, maksymalną kwotą, którą możesz otrzymać, jest 1000 zł. Kwota zwiększa się wraz z kolejnymi wnioskami oraz pod warunkiem terminowych spłat poprzednich pożyczek.

  • Pierwsza pożyczka za darmo!
  • Zdobądź pieniądze: 15 min.
  • Maksymalna kwota pożyczki dla nowego klienta to 1000 zł
  • Maksymalna kwota pożyczki to 3000 zł
  • Może wziąć każdy pomiędzy od 21 do 65 lat
btn-sanemt-big

SMARTpożyczka.pl Warunki konieczne do aplikowania:

  • trzeba posiadać polskie obywatelstwo
  • trzeba mieścić się w grupie wiekowej 21-65 lat
  • oraz posiadać dowód osobisty

Jak przebiega proces ubiegania się o pożyczkę w SMARTpożyczka?

Aby otrzymać pożyczkę, trzeba mieć ukończone 21 lat oraz posiadać obywatelstwo polskie. Niezbędne jest też posiadania stałego dochodu oraz wiarygodności kredytowej. Wniosek można złożyć zarówno online, jak i poprzez wiadomość SMS.

Przede wszystkim należy zarejestrować się na stronie www.smartpozyczka.pl. Następnie musimy zalogować się do panelu użytkownika za pomocą numeru PESEL oraz jednorazowego hasła. Dopiero po tych dwóch krokach możemy wybrać kwotę oraz okres, na jaki ją chcemy otrzymać. Po wszystkim potwierdzamy nasz wniosek, dokonujemy opłaty rejestracyjnej w wysokości 1 gr i czekamy na jego rozpatrzenie.

Trochę inaczej wygląda aplikowanie poprzez SMS. Należy wysłać wtedy wiadomość na podany numer telefonu wpisując nasz numer PESEL oraz kwotę pożyczki i ilość dni, W odpowiedzi dostajemy sms z kodem, który musimy potwierdzić ostatnią już wiadomością.
Pierwsza pożyczka jest za darmo, tak więc zwracamy dokładnie taką samą kwotę, którą pożyczyliśmy.

Krok

Zarejestruj się

Krok

Przelej 0,01 zł
na konto bankowe

Krok

Po kilku minutach pieniądze
będą na koncie

Stali klienci w przypadku problemów ze spłatą pożyczki mogą skorzystać z opcji refinansowania pożyczki udzielonego przez pożyczkodawcę, który współpracuje ze Smart Pożyczką. W innym wypadku klient ponosi koszty w postaci odsetek oraz koszty wysłanych do niego wezwań do zapłaty.

Aby dowiedzieć się ile pozostało ci do spłacenia pożyczki, wystarczy wysłać sms na podany numer, a w wiadomości zwrotnej będzie zawarta kwota zobowiązania.

Spłaty pożyczki można dokonać przelewem bankowym lub za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Ze Smart Pożyczką możemy skontaktować się od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 do 21, w soboty i w niedziele od 9 do 17. Możemy również wysłać maila na adres mailowy podany na stronie internetowej. Ostatnią opcją jest też wypełnienie formularzu online.

 

btn-sanemt-big

Podobne usługi

Szybka pożyczka na małe kwoty w Polsce jest również dostępna na PożyczkaPlus, Extraportfel, Łatwykredyt, Vivus, Provident I w innych miejscah pełną listę możesz przeczytać tutaj: “SZYBKIE POŻYCZKI” .