SMS365.pl – Szybka pożyczka przez internet!

sms365

Portal SMS365.pl oferuje błyskawiczne pożyczki online w kwocie od 200 zł do 3000 zł na okres od 15 do 30 dni. Kwota możliwa do otrzymania wzrasta wraz z kolejną pożyczką, tak więc przy pierwszej pożyczce otrzymamy maksymalnie do 600 zł, przy drugiej 900 zł, przy trzeciej 1200 zł. Przy czwartej pożyczce limit wzrasta do 1500zł, po czym limit z każdą pożyczką podwyższa się o 500 zł. Ostateczną maksymalną kwotą jest 3000 zł, o którą możemy ubiegać się za siódmym razem.

Do ubiegania się o pożyczkę mają prawo wszyscy obywatele Polski, którzy mają od 20 do 75 lat oraz polski numer telefonu.

  • Zdobądź pieniądze: 20 min.
  • Maksymalna kwota pożyczki dla nowego klienta to 900 zł
  • Maksymalna kwota pożyczki to 3000 zł
  • Może wziąć każdy pomiędzy od 20 do 75 lat
btn-sanemt-big

SMS365.pl Warunki konieczne do aplikowania:

  • trzeba posiadać polskie obywatelstwo
  • trzeba mieścić się w grupie wiekowej 20-75 lat
  • oraz posiadać dowód osobisty

Jak przebiega proces ubiegania się o pożyczkę w SMS365?

W celu wnioskowania o pożyczkę należy posłużyć się symulatorem na stronie startowej oraz wybrać kwotę i termin spłaty pożyczki. W tym momencie zaraz poniżej symulator wyświetli si nam całkowita kwota do spłaty obejmująca prowizję oraz odsetki. Dodatkowo, pojawi się również koszt w przypadku, gdybyśmy byli w potrzebie refinansowania pożyczki. Jeżeli warunki finansowe są dla nas korzystne, możemy przejść do wypełniania wniosku. Aby wypełnić formularz, potrzebne nam będą jedynie dowód osobisty i numer osobistego rachunku bankowego. Dane we wniosku mogą również zostać wypełnione automatycznie, jeżeli użyjemy swojego konta na portalu Facebook w celu połączenia się z platformą sms365. W celach bezpieczeństwa musimy również wykonać przelew weryfikacyjny w wysokości 1 gr na numer rachunku bankowego wysłanego do nas przez wiadomość sms. Jeżeli nic nie stoi na przeszkodzie do otrzymania pożyczki, środki pojawią się na naszym koncie w krótkim czasie.

Krok

Zarejestruj się

Krok

Przelej 0,01 zł
na konto bankowe

Krok

Po kilku minutach pieniądze
będą na koncie

Ubieganie się o drugą pożyczkę jest jeszcze prostsze – logujemy się na indywidualne konto użytkownika, wpisujemy nasz numer PESEL i hasło i czekamy na decyzję.

Z sms365 skontaktujemy się na wiele sposobów: możemy zadzwonić w godzinach od 7 do 22 od poniedziałku do piątku, a w soboty i niedziele od 10 do 18. Możemy też wysłać wiadomość elektroniczną lub połączyć się poprzez komunikator Skype. Strona oferuje również czat online z konsultantem.

 

btn-sanemt-big

Podobne usługi

Szybka pożyczka na małe kwoty w Polsce jest również dostępna na PożyczkaPlus, Extraportfel, Łatwykredyt, Vivus, SmartPozyczka I w innych miejscah pełną listę możesz przeczytać tutaj: “SZYBKIE POŻYCZKI” .