Solven.pl – Grupa Finansowa!

solven

Solven.pl – pożyczek gotówkowych i finansujemy zakupy ratalne. W odróżnieniu od chwilówek, Solven pożyczki są znacznie tańsze!
Solven jest instytucją finansową, która udziela szybkich pożyczek – chwilówek całkowicie online. Możemy starać się o kwotę między 300 zł a 5000 zł (przy czym kwota pierwszej pożyczki może wynosić do 2700 zł, kolejna – do 3500 zł, trzecia do 4500 zł, a maksymalna kwota 5000 zł możliwa jest do uzyskania wtedy, jeśli staramy się o pożyczkę po raz czwarty). Otrzymaną pożyczkę można rozłożyć na od 2 do 18 rat.

  • Zdobądź pieniądze: 15 min.
  • Maksymalna kwota pożyczki dla nowego klienta to 2700 zł
  • Maksymalna kwota pożyczki to 5000 zł
  • Może wziąć każdy pomiędzy od 18 do 65 lat
btn-sanemt-big

Solven.pl Warunki konieczne do aplikowania:

  • trzeba posiadać polskie obywatelstwo
  • trzeba mieścić się w grupie wiekowej 18-65 lat
  • oraz posiadać dowód osobisty

Jak przebiega proces ubiegania się o pożyczkę w Solven?

Solven wyróżnia się od innych firm pożyczkowych niską prowizją i brakiem oprocentowania, ponieważ od klienta pobierana jest tylko prowizja przygotowawcza.
Z oferty Solven skrzystamy, jeżeli jesteśmy obywatelami Polski, stale mieszkamy na terenie kraju, posiadamy polski numer telefonu komórkowego oraz własne konto bankowe.
W celu otrzymania pożyczki musimy określić najpierw interesującą nas kwotę oraz termin jej spłaty. Opcja wyboru pojawia się zaraz na stronie głównej firmy. Po określeniu wysokości i okresu pożyczki, wszystkie koszty, takie jak wysokość raty, całkowita kwota spłaty, koszt poożyczki oraz oprocentowanie RRSO pojawiają się poniżej. Jeżeli podane przez system warunki są dla nas odpowiednie, klikamy przycisk „złóż wniosek”. Wtedy zostaniemy automatycznie skierowani na stronę z formularzem rejestracyjnym online, w którym będziemy musieli podać podstawowe dane osobiste. Jeżeli posiadamy konto na portalu społecznościowym Facebook, możemy się nim posłużyć do dokonania rejestracji w sposób szybszy i płynniejszy.

Krok

Zarejestruj się

Krok

Przelej 0,01 zł
na konto bankowe

Krok

Po kilku minutach pieniądze
będą na koncie

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnygo zatwierdzamy go i oczekujemy decyzji. Zwykle czas rozpatrzenia wniosku wynosi kilka minut, gdyż system jest maksymalnie zautomatyzowany, aby procesy weryfikacji przebiegały tak płynnie, jak to tylko możliwe. Jeżeli nasz wniosek został rozpatrzony pozytywnie, zostaniemy o tym poinformowani, a środki znajdą się w krótkim czasie na naszym koncie bankowym. W tym samym czasie można ubiegać się tylko o jedną pożyczkę, a o kolejną można ubiegać się zaraz po zaksięgowaniu spłaty poprzedniej.

Z Biurem Obsługi Klienta Solven skontaktujemy się od poniedziałku do piatku w godzinach od 8 do 18, a w soboty od 9 do 14. Swoje zapytania możemy skierować również na adres mailowy firmy.

 

btn-sanemt-big

Podobne usługi

Szybka pożyczka na małe kwoty w Polsce jest również dostępna na PożyczkaPlus, Extraportfel, Łatwykredyt, Vivus, sms365 I w innych miejscah pełną listę możesz przeczytać tutaj: “SZYBKIE POŻYCZKI” .