Supergrosz.pl – Pieniądze w 5 minut na Twoim koncie!

supergrosz

Super Grosz jest firmą zajmującą się przyznawaniem szybkich pożyczek na okres 30 dni. Pierwsza pożyczka może wynosić od 100 zł do 1000 zł, kolejna do 3000 zł. Oferuje również pożyczki ratalne do 4000 zł, które można rozdzielić nawet na 30 rat. Jest to serwis dla osób, które doceniają wygodę wynikającą z krótkiego czasu oczekiwania oraz bezpieczeństwa swoich danych.

  • Pierwsza pożyczka za darmo!
  • Zdobądź pieniądze: 5 min.
  • Maksymalna kwota pożyczki dla nowego klienta to 1000 zł
  • Maksymalna kwota pożyczki to 4000 zł
  • Może wziąć każdy pomiędzy od 18 do 65 lat
btn-sanemt-big

Supergrosz.pl Warunki konieczne do aplikowania:

  • trzeba posiadać polskie obywatelstwo
  • trzeba mieścić się w grupie wiekowej 18-65 lat
  • oraz posiadać dowód osobisty

Jak przebiega proces ubiegania się o pożyczkę w Supergrosz?

Aby ubiegać się o pożyczkę, konieczne jest posiadanie polskiego obywatelstwa oraz bycie pełnoletnim. Jeżeli powyższe warunki są spełnione, na stronie internetowej firmy wybieramy kwotę pożyczki oraz jej termin spłaty. Kalkulator automatycznie obliczy całkowity koszt, który będziemy musieli ostatecznie spłacić. Do wypełnienia wniosku o pożyczkę potrzebujemy tylko dowodu osobistego, polskiego rachunku bankowego oraz polski numer telefonu komórkowego. Serwis nie wymaga od nas wysłania żadnych dokumentów, stałe zatrudnienie również nie jest wymogiem koniecznym. Decyzja o przyznaniu pożyczki zostanie wysłana do nas przez wiadomość sms oraz wiadomość elektroniczną. Pierwsza pożyczka jest za darmo i może wynosić maksymalnie 1000 zł. Jeżeli pierwszą pożyczkę spłacimy w terminie, następnym razem otrzymamy pożyczkę o wyższej kwocie, maksymalnie do 3000 zł.

Krok

Zarejestruj się

Krok

Przelej 0,01 zł
na konto bankowe

Krok

Po kilku minutach pieniądze
będą na koncie

Super Grosz oferuje swoim stałym klientom bonus. Jeżeli polecimy serwis znajomemu i zdecyduje się on na złożenie wniosku o pożyczkę, otrzyma ją i spłaci, to w nagrodę my otrzymujemy na nasze konto 20 zł.

Spłaty pożyczki dokonujemy poprzez zalogowanie się do panelu użytkownika, który zawiera wszelkie potrzebne informacje. Jeżeli klient ma trudności w spłaceniu pożyczki, powinien bezzwłocznie skontaktować się z infolinią platformy. Konsultant znajdzie najlepsze rozwiązanie dla obu stron. Jednak w sytuacji, gdy opóźniamy spłatę i nie skontaktujemy się z Biurem Obsługi Klienta, musimy liczyć się z obowiązkiem zapłaty odsetek za zwłokę.

W specjalnie przygotowanej zakładce pod tytułem „dokumenty” znajdziemy formularze dotyczące różnych typów pożyczek, które można zarówno pobrać, jak i wydrukować.
Strona internetowa Super Grosz umożliwia klientom kontakt poprzez czat online. Poza tym możemy skontaktować się z konsultantem telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach od 7 do 21, w soboty oraz w niedziele od 9 do 17.

 

btn-sanemt-big

Podobne usługi

Szybka pożyczka na małe kwoty w Polsce jest również dostępna na PożyczkaPlus, Extraportfel, Łatwykredyt, Vivus, Solven I w innych miejscah pełną listę możesz przeczytać tutaj: “SZYBKIE POŻYCZKI” .