Syner.pl – Pożyczka online, Tania pożyczka przez internet, Pożyczki internetowe!

syner

Syner.pl jest instytucją finansową, do której możemy się zwrócić w przypadku nagłego braku gotówki. Oferowane przez firmę kwoty to od 100 zł do 6000 zł na minimalny okres 30 dni. Pierwsza pożyczka może wynosić maksymalnie 500 zł. Aby złożyć wniosek o pożyczkę potrzebny nam będzie dowód osobisty, konto bankowe, polski numer telefonu oraz adres poczty elektronicznej, a także stałe źródło dochodu. Nasz wiek musi mieścić się w przedziale od 18 do 75 lat, a nasze nazwisko nie może figurować na liście dłużników. Następnie używamy wirtualnego kalkulatora, dzięki któremu obliczymy całkowity koszt pożyczki włącznie z dodatkowymi opłatami, takimi jak odsetki czy prowizje.

  • Zdobądź pieniądze: 15 min.
  • Maksymalna kwota pożyczki dla nowego klienta to 500 zł
  • Maksymalna kwota pożyczki to 6000 zł
  • Może wziąć każdy pomiędzy od 18 do 75 lat
btn-sanemt-big

Syner.pl Warunki konieczne do aplikowania:

  • trzeba posiadać polskie obywatelstwo
  • trzeba mieścić się w grupie wiekowej 18-75 lat
  • oraz posiadać dowód osobisty

Jak przebiega proces ubiegania się o pożyczkę w Syner?

Jeżeli spełniamy powyższe warunki, możemy przejść do wypełniania wniosku online, do czego wystarczą nam takie dokumenty jak dowód osobisty i numery konta bankowego, telefonu i adres mailowy. Następnie dokonujemy przelewu weryfikacyjnego o wysokości 1 zł, aby potwierdzić nasze dane osobowe. Jeżeli cały proces przebiegnie pomyślnie, środki otrzymamy w 15 min. W przypadku, gdy posiadamy konto bankowe w innym banku, niż te, które obsługuje Syner, przelew zostanie zrealizowany do następnego dnia roboczego.

Krok

Zarejestruj się

Krok

Przelej 0,01 zł
na konto bankowe

Krok

Po kilku minutach pieniądze
będą na koncie

Spłatę pożyczki można przełożyć. Należy w tej sytuacji przelać na konto bankowe Syner wszystkie koszty odsetek i prowizji przed upływem terminu. W ten sposób zyskamy dodatkowe 30 dni na spłatę, jednak trzeba pamiętać, że przedłużyć termin spłaty można tylko raz. W przypadku, gdy nie jesteśmy w stanie spłacić żadnej kwoty, musimy niezwłocznie skontaktować się z Obsługą Klienta firmy, która pomoże nam dobrać najdogodniejsze rozwiązanie problemu.

Firma Syner posiada konta bankowe w pięciu polskich bankach, dzięki czemu przelewy przebiegają w sposób bardziej sprawny.

Na stronie syner.pl każdy klient może zapoznać się z tabelą opłat i prowizji.

Z Biurem Obsługi Klienta Syner możemy się skontaktować telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 20 lub drogą mailową. Syner posiada również konta w portalach społecznościowych takich jak Facebook, Twitter i Google Plus.

 

btn-sanemt-big

Podobne usługi

Szybka pożyczka na małe kwoty w Polsce jest również dostępna na PożyczkaPlus, Extraportfel, Łatwykredyt, Vivus, SuperGrosz I w innych miejscah pełną listę możesz przeczytać tutaj: “SZYBKIE POŻYCZKI” .