SzybkaGotówka.pl – Pożyczki online: szybka pożyczka przez Internet Szybka Gotówka!

szybkagotowka

Szybka Gotówka jest ciekawą platformą, która świadczy usługi w poszukiwaniu pożyczkodawców. Korzystanie z usług tej firmy odbywa się tylko online, a wniosek o pożyczkę jest krótki i czytelny.

Jest to korzystna opcja dla osób, które muszą się zmierzyć z nieoczekiwanymi wydatkami, mają trudności w spłaceniu rachunków lub po prostu chcą sprawić niespodziankę bliskiej osobie.

  • Pierwsza pożyczka za darmo!
  • Zdobądź pieniądze: 15 min.
  • Maksymalna kwota pożyczki dla nowego klienta to 6000 zł
  • Może wziąć każdy pomiędzy od 18 do 65 lat
btn-sanemt-big

SzybkaGotówka.pl Warunki konieczne do aplikowania:

  • trzeba posiadać polskie obywatelstwo
  • trzeba mieścić się w grupie wiekowej 18-65 lat
  • oraz posiadać dowód osobisty

Jak przebiega proces ubiegania się o pożyczkę w SzybkaGotówka?

Aby złożyć wniosek o pożyczkę, standardowo należy określić jej kwotę oraz termin spłaty. Kolejnym krokiem jest wypełnienie formularzu, można również połączyć się z platformą za pośrednictwem Facebooka. Następnie należy dokonać weryfikacji swojego konta bankowego wykonując przelew – jest to czynność jednorazowa. Jeżeli nie ma żadnych przeciwwskazań do otrzymania pożyczki, decyzja zostanie zatwierdzona, a środki wkrótce pojawią się na koncie.

W razie problemów ze spłaceniem długu na czas, można ubiegać się o refinansowanie pożyczki o tydzień, dwa tygodnie lub miesiąc. W tym przypadku należy dokonać opłatę za refinansowanie pożyczki.

Krok

Zarejestruj się

Krok

Przelej 0,01 zł
na konto bankowe

Krok

Po kilku minutach pieniądze
będą na koncie

O pożyczkę może starać się każda osoba powyżej 18 roku życia. Musi ona posiadać stały dochód i, oczywiście, nie może być wpisana na listę osób zadłużonych.

Cały proces składania wniosku oraz oczekiwania na decyzję zajmuje kilkanaście minut. Najniższą kwotą, o którą można się starać jest 100 zł, najwyższą – 6000zł. Okres spłaty może wynosić pomiędzy 1 a 30 dniami. Pożyczkę można spłacać jedynie poprzez przelew bankowy.

Wszystkie szczegóły dotyczące klienta i jego zadłużenia można znaleźć w panelu użytkownika.
Ciekawą propozycją platformy są propozycje dla stałych klientów. Klienci spłacający pożyczki w terminie mogą składać wnioski przez wiadomości SMS lub połączenie telefoniczne. Również złożenie wniosku przez Internet jest ułatwione – cały proces dla stałych klientów trwa zaledwie minutę.

Szybka Gotówka przygotowała też program lojalnościowy dla klientów, którzy otrzymują pożyczkę co miesiąc o spłacają ją na czas – w nagrodę otrzymują darmową pożyczkę w wysokości kwoty poprzedniej pożyczki.

Składanie wniosków o pożyczkę jest możliwe przez 24h. Biuro Obsługi Klienta pracuje natomiast we wszystkie dni tygodnia – w dni robocze od 8 do 19, a w soboty i niedziele od 9 do 17. Szybka Gotówka oferuje również możliwość kontaktu przez Skype, pocztę elektroniczną oraz telefon.

 

btn-sanemt-big

Podobne usługi

Szybka pożyczka na małe kwoty w Polsce jest również dostępna na PożyczkaPlus, Extraportfel, Łatwykredyt, Vivus, Szybka-Moneta I w innych miejscah pełną listę możesz przeczytać tutaj: “SZYBKIE POŻYCZKI” .