TaniKredyt.pl – Środki na Twoim koncie nawet w 15 minut!

tanikredyt

Alfa Finance jest firmą mającą indywidualne podejście do każdego klienta. Firma udziela krótkoterminowych, szybkich pożyczek w wysokości 200 zł – 4000 zł na okres od 1 dnia do miesiąca. Alfa Finanse wychodzi naprzeciw ludziom w nagłej potrzebie gotówki. Strona internetowa firmy jest prosta w obsłudze, przejrzysta i nieskomplikowana.

  • Pierwsza pożyczka za darmo!
  • Zdobądź pieniądze: 15 min.
  • Maksymalna kwota pożyczki dla nowego klienta to 1700 zł
  • Maksymalna kwota pożyczki to 4000 zł
  • Może wziąć każdy pomiędzy od 21 do 65 lat
btn-sanemt-big

TaniKredyt.pl Warunki konieczne do aplikowania:

  • trzeba posiadać polskie obywatelstwo
  • trzeba mieścić się w grupie wiekowej 21-65 lat
  • oraz posiadać dowód osobisty

Jak przebiega proces ubiegania się o pożyczkę w TaniKredyt?

W celu otrzymania pożyczki trzeba mieszkać na stałe w Polsce oraz mieścić się w przedziale wiekowym od 21 do 65 lat. Trzeba również posiadać wiarygodność kredytową, stały dochód oraz polski numer telefonu i rachunek bankowy.
Aplikowanie o pożyczkę jest proste – na początku wybieramy kwotę oraz czas trwania. Następnie wypełniamy wniosek, w którym podajemy nasze dane osobowe. Na końcu musimy dokonać opłaty za utworzenie konta przelewając kwotę 1 gr lub 1 zł na konto bankowe firmy. Po przelewie Alfa Finance rozpatrzy twój wniosek i wkrótce otrzymasz decyzję przez wiadomość sms lub email.

Strona internetowa firmy zawiera informacje dotyczące realizacji sesji przelewów wychodzących i przychodzących w bankach, tak aby każdy klient wiedział kiedy mniej więcej może spodziewać się realizacji swojego przelewu.

Krok

Zarejestruj się

Krok

Przelej 0,01 zł
na konto bankowe

Krok

Po kilku minutach pieniądze
będą na koncie

W razie problemów ze spłatą pożyczki należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta.

Jednorazowo można otrzymać tylko jedną pożyczkę, o kolejną można starać się po spłacie poprzedniego zadłużenia.
Pierwszą pożyczkę otrzymujemy bez dodatkowego oprocentowania i nie może ona wynosić więcej niż 1700 zł.

Platforma uczestniczy też w programie FairPay, której założeniem jest nagradzanie lojalnych klientów, którzy spłacają swoje pożyczki na czas. Dzięki temu możemy otrzymać potwierdzenie rzetelności płatniczej oraz zbudować pozytywną historię kredytową, a w przyszłości nie będziemy mieli problemu z otrzymywaniem pożyczek i kredytów w różnych instytucjach bankowych. Jest to ciekawy sposób zachęcania klientów to ubiegania się o kolejne pożyczki.

Z Alfa Finance skontaktujemy się telefonicznie, mailowo oraz poprzez okienko czatowe dostępne na stronie internetowej. Dni i godziny pracy firmy to dni robocze od 8 do 20 oraz soboty od 9 do 17. Firma nie pracuje natomiast w niedziele.

 

btn-sanemt-big

Podobne usługi

Szybka pożyczka na małe kwoty w Polsce jest również dostępna na PożyczkaPlus, Extraportfel, Łatwykredyt, Vivus, SzybkaGotowka I w innych miejscah pełną listę możesz przeczytać tutaj: “SZYBKIE POŻYCZKI” .