ViaSMS.pl – Szybka pożyczka online Chwilówki SMS przez internet!

viasms

Via SMS jest firmą udzielającą szybkie pożyczki, która posiada siedziby w sześciu europejskich krajach. Firma pomaga w osiąganiu swoich celów poprzez mało czasochłonny proces.
Platforma zachęca przyjazną stroną internetową oraz okienkiem czatu online, dzięki któremu klient może otrzymać odpowiedzi na nurtujące go pytania w przeciągu kilku minut.

  • Pierwsza pożyczka za darmo!
  • Zdobądź pieniądze: 15 min.
  • Maksymalna kwota pożyczki dla nowego klienta to 1500 zł
  • Maksymalna kwota pożyczki to 4000 zł
  • Może wziąć każdy pomiędzy od 20 do 70 lat
btn-sanemt-big

ViaSMS.pl Warunki konieczne do aplikowania:

  • trzeba posiadać polskie obywatelstwo
  • trzeba mieścić się w grupie wiekowej 20-70 lat
  • oraz posiadać dowód osobisty

Jak przebiega proces ubiegania się o pożyczkę w ViaSMS?

Tradycyjnie, aby ubiegać się o pożyczkę, należy przede wszystkim określić jej wysokość oraz termin spłaty. Później klikamy przycisk „weź pożyczkę” i dajemy się portalowi przeprowadzić krok po kroku po kolejnych etapach rejestracji.

Żeby rejestracja przebiegła pomyślnie, musimy wprowadzić takie dane jak imię i nazwisko, numer PESEL, numer dowodu osobistego i polski numer telefonu. Musimy mieścić się w przedziale wiekowym 20 do 65 lat oraz posiadać polskie obywatelstwo. Wymogiem koniecznym jest również otrzymywanie stałego wynagrodzenia oraz wiarygodność kredytowa. Po wprowadzeniu wszystkich niezbędnych danych otrzymamy wiadomość SMS, z której należy przepisać kod. Następnie, w celu weryfikacji, musimy wykonać przelew bankowy w kwocie 1 gr. Jest to opłata jednorazowa i bardzo ważne jest, aby została zrealizowana z konta osobistego. Decyzja o przyznaniu pożyczki przesyłana jest przez kolejną wiadomość SMS, a środki powinny znaleźć się na koncie w przeciągu 15min, o ile posiadamy konto bankowe w jednym z tych banków, w których rachunki ma firma VIA SMS.

Krok

Zarejestruj się

Krok

Przelej 0,01 zł
na konto bankowe

Krok

Po kilku minutach pieniądze
będą na koncie

Terminowa spłata pożyczki daje nam szansę na otrzymanie wyższej jej kwoty przy kolejnym złożeniu wniosku. Najwyższa kwota, którą można otrzymać, to 4000 zł.

Jeżeli masz problemy z terminową spłatą pożyczki, możesz skontaktować się z Działem Obsługi Klienta w celu znalezienia najlepszego wyjścia. Jednak w przypadku opóźnienia spłaty bez uprzedniego zgłoszenia problemu, VIA SMS nalicza oprocentowania oraz nakazuje spłatę.

Warto wspomnieć, że wiadomości sms, które wysyłamy w procesie rejestracji kosztują 1,23 zł VAT.
VIA SMS ma też program lojalnościowy zaadresowany do stałych klientów, a wszystkie wynikające z niego rabaty są przyznawane samoistnie.

Z firmą możemy skontaktować się telefonicznie, przez Skype oraz poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej. Godziny pracy VIA SMS to od 8 do 22 w dni robocze, od 8 do 18 w soboty oraz od 8 do 16 w niedziele.

 

btn-sanemt-big

Podobne usługi

Szybka pożyczka na małe kwoty w Polsce jest również dostępna na PożyczkaPlus, Extraportfel, Łatwykredyt, Vivus, Tanikredyt I w innych miejscah pełną listę możesz przeczytać tutaj: “SZYBKIE POŻYCZKI” .