Zaliczka.pl – Grupa Finansowa!

zaliczka

Zaliczka.pl – oferuje pożyczki krótkoterminowe dla tych, którzy nagle znajdują się w problematycznej sytuacji finansowej. Wsparcie finansowe od tej firmy pomaga zmierzyć się z niewielkimi trudnościami wynikającymi z braku gotówki w sytuacji, gdy nie możemy pozwolić sobie czekać do dnia otrzymania wynagrodzenia.

  • Zdobądź pieniądze: 30 min.
  • Maksymalna kwota pożyczki dla nowego klienta to 2000 zł
  • Maksymalna kwota pożyczki to 2000 zł
  • Może wziąć każdy pomiędzy od 21 do 65 lat
btn-sanemt-big

Zaliczka.pl Warunki konieczne do aplikowania:

  • trzeba posiadać polskie obywatelstwo
  • trzeba mieścić się w grupie wiekowej 21-65 lat
  • oraz posiadać dowód osobisty

Jak przebiega proces ubiegania się o pożyczkę w Zaliczka?

Zaliczka proponuje pomoc osobom powyżej 21 roku życia, które są obywatelami polskimi, posiadają stałe dochody oraz, oczywiście, własne konto bankowe. Na stronie www.cashper.pl możemy ubiegać się o pożyczkę w wysokości od 200 zł do 2000 zł na okres od 15 do 30 dni, w zależności od kwoty, którą staramy się otrzymać.
W celu otrzymania pożyczki musimy określić jej kwotę oraz termin spłaty na stronie startowej firmy. Jest to możliwe dzięki wirtualnym suwakom oraz kalkulatorowi, który automatycznie oblicza orientacyjny koszt pożyczki. Kolejnym krokiem jest wypełnienie wniosku online, który jest stosunkowo krótki i nieskomplikowany. W niektórych przypadkach konieczne jest dokonanie przelewu weryfikacyjnego w wysokości 1 zł. Ciekawą opcją jest również możliwość rejestracji w systemie poprzez konto na portalu społecznościowym Facebook, co znacznie przyspiesza proces wnioskowania.

Krok

Zarejestruj się

Krok

Przelej 0,01 zł
na konto bankowe

Krok

Po kilku minutach pieniądze
będą na koncie

Jeżeli wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie, posiadając kompatybilne konto bankowe gotówkę otrzymamy w ciągu 30 minut.

Gdy zbliża się termin spłaty pożyczki, zostajemy powiadomieni o tym telefonicznie, przez wiadomość sms, wiadomość elektroniczną oraz list pocztowy. Cashper nie obciąża klienta żadnymi dodatkowymi kosztami wynikającymi z braku spłaty zadłużenia w terminie. Jednak jeżeli nie spłacimy długu w ciągu 60 dni od upłynięcia terminu spłay pożyczki, nasze dane zostaną przekazane do Rejestru Dłużników, co prawdopodobnie uniemożliwi korzystanie z ofert pożyczkowych w różnych instytucjach finansowych. Pożyczkę spłacimy przelewająć daną kwotę na jedno z kont bankowych obsługiwanych przez firmę. Całkowita suma oraz dane są umieszczone na fakturze, którą klient otrzymuje od firmy zaraz po przyznaniu mu pożyczki.

Dla stałych klientów platformy internetowej cashper.pl istnieje opcja wnioskowania o pożyczkę przez SMS. Aby zostać stałym klientem, trzeba otrzymać oraz spłacić przynajmniej jedną pożyczkę.

Z Biurem Obsługi Klienta skontaktujemy się od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.30 do 19.00, a w soboty od 10.30 do 16.00.

 

btn-sanemt-big

Podobne usługi

Szybka pożyczka na małe kwoty w Polsce jest również dostępna na PożyczkaPlus, Extraportfel, Łatwykredyt, Vivus, Wonga I w innych miejscah pełną listę możesz przeczytać tutaj: “SZYBKIE POŻYCZKI” .