Zaplo.pl – szybkie pożyczki na raty online – pożyczka przez internet!

zaplo

Zaplo jest zaufaną firmą oferującą szybkie pożyczki online. Firma ta należy do grupy „4finance Goup”, która istnieje na rynku europejskim od 7 lat. Zaplo zapewnia swoim klientom bardzo wysoką jakość usług, jest platformą przejrzystą i otwartą na nasze potrzeby. Szybko nadąża za zmianami i dostosowuje się do wymagań klienta.

  • Weź pożyczkę i spłacaj raty regularnie.
  • Zdobądź pieniądze: 15 min.
  • Maksymalna kwota pożyczki dla nowego klienta to 10000 zł
  • Może wziąć każdy pomiędzy od 21 do 65 lat
btn-sanemt-big

Zaplo.pl Warunki konieczne do aplikowania:

  • trzeba posiadać polskie obywatelstwo
  • trzeba mieścić się w grupie wiekowej 21-65 lat
  • oraz posiadać dowód osobisty

Jak przebiega proces ubiegania się o pożyczkę w Zaplo?

Wnioskując o pożyczkę po raz pierwszy należy skorzystać z kalkulatora dostępnego na stronie internetowej firmy. Wybieramy kwotę oraz miesięczną ratę pożyczki. Kolejnym krokiem jest wypełnienie formularzu oraz danych we wniosku. W tej chwili utworzy się twój osobisty Profil Klienta, z którego będziesz mógł korzystać w przyszłości. Zaplo udziela pożyczek od 1000 zł do 10 000 zł na cza od 3 miesięcy do 2 lat.

Aby decyzja o pożyczkę została rozpatrzona pozytywnie, musimy spełnić kilka warunków: posiadać obywatelstwo polskie, mieścić się w przedziale wiekowym od 21 do 70 lat, mieszkać w Polsce na stałe, mieć wiarygodność kredytową oraz środki do spłacenia pożyczki. Zaplo daje swoim klientom możliwość aplikowania o pożyczkę bez zaświadczenia o dochodach, jednak w tym wypadku pożyczka nie będzie wynosiła więcej niż 5000 zł. W celu złożenia wniosku o pożyczkę trzeba też przygotować komplet dokumentów, takich jak wyciąg z konta bankowego, potwierdzenie ubezpieczenia.

Jeżeli uda ci się otrzymać pożyczkę i posiadasz konto bankowe w jednym z banków obsługiwanych przez Zaplo, środki pieniężne znajdą się na twoim koncie bankowym w ciągu 15 minut.

Krok

Zarejestruj się

Krok

Przelej 0,01 zł
na konto bankowe

Krok

Po kilku minutach pieniądze
będą na koncie

Zaplo oferuje również możliwość przesunięcia terminu spłaty, czyli z tak zwanych „wakacji pożyczkowych”. Nie jest to usługa bezpłatna, ponieważ musimy uiścić opłatę za przesunięcie terminu.

Platforma posiada również własną aplikację mobilną, profil na Facebooku oraz kanał YouTube, dzięki czemu bycie w stałym kontakcie z firmą jest wyjątkowo proste.

Istnieje wiele sposobów kontaktowania się z Biurem Obsługi Klienta Zaplo. Możemy skorzystać z rozmowy online z konsultantem, wysłać wiadomość e-mail lub skontaktować się telefonicznie – jest to możliwe zarówno w dni robocze, jak i w soboty i niedziele w godzinach 8-23.

 

btn-sanemt-big

Podobne usługi

Szybka pożyczka na małe kwoty w Polsce jest również dostępna na PożyczkaPlus, Extraportfel, Łatwykredyt, Vivus, Zaliczka I w innych miejscah pełną listę możesz przeczytać tutaj: “SZYBKIE POŻYCZKI” .